Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Daugiau informacijos


SutinkuClose
0

There are no products in your cart

Categories

PDF
Priešgaisrinės sistemos



Priešgaisrinės sistemos įrengimas labai panašus į stebėjimo sistemos. Priešgaisrinę sistemą sudaro dūmų detektoriai, dujų detektoriai, šiluminiai davikliai ir kiti jutikliai. Šios sistemos jutikliai analizuoja kontroliuojamų patalpų būseną ir reaguoja į matomus dūmus ir temperatūros pokyčius. Jos paskirtis yra perspėti pastate esančius žmones apie gaisro pavojų, naudojant atitinkamus signalus, tokius kaip sirena arba likusios saugomų patalpų sistemos (apsaugos sistemos signalizacija, dūmų šalinimo sistema, evakuacijos įgarsinimas, elektros skydinė ir kita.). Priešgaisrinės sistemos skirstomos į dvi grupes: konvencinės ir adresines. 

Konvencinė priešgaisrinė sistema - tai spindulinė sistema, kurioje konvenciniai jutikliai jungiami į spindulius. Tokių spindulių gali būti keletas ir į kiekvieną iš jų galima pajungti iki dvidešimties jutiklių. Kiekvienas spindulys gali apsaugoti vieną patalpos zoną. Todėl vienam jutikliui aptikus gaisro pavojų, jis fiksuojamas visoje zonoje.

Adresinė priešgaisrinė sistema - skirtingai nei konvencinė sistema ši sistema suteikia galimybę aptikti gaisro kilimo vietą daviklio tikslumu. Ši sistema leidžia nustatyti priežastis, dėl kurių buvo duotas pavojaus signalas ir esant klaidingam pavojaus signalui jis gali būti išjungtas. Adresinės priešgaisrinės sistemos davikliai montuojami į kilpas, kiekvienoje kilpoje gali būti sujungti 128 adresiniai davikliai ir daugiau.

Vaizdo stebėjimo sistemų projektavimas. Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas. Apsaugos sistemų montavimo darbai.