STEBKAM - vaizdo stebėjimo, apsaugos ir išmanių namų sprendimai!

Tikime, jog Jūsų saugumas, nusikaltimų prevencija ir turto priežiūra - būtinybė, o ne prabanga! 

STEBKAM - inovatyvi įmonė, jau daugiau nei penkerius metus klientus aprūpinanti išmaniaisiais vaizdo stebėjimo, apsaugos, kitais silpnų srovių ir intelektualiais inžineriniais sprendimais, užtikrinančiais saugumą ir lengvinančiais kasdienybę. Mūsų klientai - didžiausios Lietuvoje veikiančios įmonės, tarp kurių - prekybos centrai, gamybinės įmonės, nekilnojamo turto vystytojai, viešbučiai, valstybinės institucijos, restoranai ir kavinės, saugos bendrovės ir daugelis kitų. Kokybė, profesionalumas, lankstumas ir inovatyvumas - vertybės leidžiančios STEBKAM komandai nuolat augti ir užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą bei įgyvendinti kiekvieno kliento poreikius atitinkančius sprendimus.

Atstovaujame visame pasaulyje pripažintus gamintojus: Hikvision, Dahua, Mobotix, SONY, Axis, DSC, Eldes, Bentel, Paradox ir kt. 

Mūsų parduotuvėse rasite sprendimų įvairaus dydžio biudžetams. Siūlome tiek profesionalią, tiek ekonominės klasės įrangą; analogines, IP, Turbo serijos, WiFi kameras bei joms skirtus vaizdo įrašymo įrenginius, slaptas kameras, vaizdo registratorius ir kitus su vaizdo stebėjimu susijusius produktus. Norėdami padidinti vaizdo stebėjimo sistemų prienamumą bei įrengimo paprastumą vartotojams siūlome jau paruoštus vaizdo stebėjimo komplektus "Pasidaryk Pats" su paruoštais jungiamaisiais kabeliais.

Mūsų paslaugos:

  • Projektuojame ir diegiame IP, HD-SDI, analogines vaizdo stebėjimo sistemas. Dirbame su Hikvision, Dahua, Mobotix, Axis ir kt. didžiausių gamintojų įranga.
  • Montuojame apsaugos ir priešgaisrines signalizacijas.
  • Įrengiame telefonspynes, vaizdaspynes, išmaniuosius durų skambučius ir praėjimo kontroles. 
  • Atnaujiname senas vaizdo stebėjimo sistemas.
  • Diegiame Išmanių/ protingų namų sprendimus.
  • Teikiame nuotolines vaizdo stebėjimo įrangos konfigūravimo paslaugas.
  • Montuojame numerių nuskaitymo sistemas.
  • Esant reikalui mūsų partneriai padės parengti reikalingus dokumentus Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai. Mūsų klientams taikoma 10 proc. nuolaida.
  • Bendradarbiaudami su Ekskomisarų biuru pasiūlysime Jums išskirtines sąlygas reagavimo paslaugoms ir nuotolinio vaizdo stebėjimo paslaugoms.


Kviečiame nemokamai konsultacijai mūsų naujame prekybos salone adresu J.Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)

Stebkam komandaApie mus kalba

Stebkam.lt komentaras per INFO TV apie vaizdo stebėjimą Vilniaus mieste: http://www.alfa.lt/straipsnis/49903692/kada-vilnieciai-pasijus-saugesni

DELFI straipsnis apie Stebkam.lt idėją šautkiniams: Per „Facebook“ nuvilnijo pasiūlymas šauktiniams

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/per-facebook-nuvilnijo-pasiulymas-sauktiniams.d?id=67972306Per „Facebook“ nuvilnijo pasiūlymas šauktiniams

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/per-facebook-nuvilnijo-pasiulymas-sauktiniams.d?id=67972306