Prekių katalogas

Tinklo įranga

  • UTEPO UTP7224E-L2

    26 portų komutatorius24*100Mbps downlink PoE Ethernet2-Uplink 1Gbps2-SFP 1GBL2 valdymo funkcija

    30762 su PVM
    Komutatorius UTEPO SF6P-HM

    4*10/100Base-TX PoE + 2*10/100Base-TX RJ45IEEE802.3af/atPoE perduodama galia 60WTrys veikimo režimai (Default, VLAN, CCTV)Stebi PoE portus VLAN ir CCTV režimaisPalaiko 6KV viršįtampius8KV ESD apsaugaMontuojamas ant sienosPlug and playNereikia konfigūruoti

    3321 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    UTEPO SF26P-LM
    Switch 26 portų UTEPO SF26P-LM (24 PoE 100Mbps 2 Uplink 1000 Mbps PoE+; PoE watchdog; 3 mode:Default VLAN CCTV; 225W; >250m;8KV ESD
    18392 su PVM
    EAST EA903P ONLINE UPS 3000VA LCD RACK
    Aukšto dažnio on-line dvigubos konversijos technologijaDSP valdymo technologijaAktyvi galios faktoriaus korekcija (APFC) įvesties galios faktorius iki 0.99Išvesties galios faktorius 0.9Platus įvesties įtampos (110 V ~ 300 Vac) ir dažnio (40 ~ 70 Hz) diapazonasReagavimas į dažnio pokyčius50 / 60 Hz dažnio konversijaŠaltas startasKintamo greičio gale montuojamas ventiliatoriusEfektyvi programinės įrangos ir įrenginio apsaugaGreitas ir stabilus krovimas 90% talpos atkuriama per 3 valandas (standartinis UPS modelis)Linijinis įtampos sumažėjimas mažinant baterijos išsikrovimo laikąValdoma atsikurimo delsa kuomet maitinimas yra atkurtasPažangus baterijos valdymasDaug nustatymų atliekama LCD pagalba: išvesties įtampa EOD automatinis paleidimas "bypass" režimas ECO režimas ir dažnio koversijos režimasMulti-platformų komunikacija: RS232 (standardas) USB / RS485 / SNMP / sausi kontaktai (pasirinktinai)
    68513 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    EAST EA630 RACK 3000VA LCD USB
    UPS 3000VA / 2200WEAST EA630 RACKLCDMontuojamas spintojeUSB
    51507 su PVM
    Komutatorius UTEPO UTP7304GE
    UTP7304GE yra pramoninis 6 portų valdomas skaitmeninis komutatorius4* 10/100/1000Base-T RJ45 jungtys2 * 1000BASE-X SFP jungtysKomutatorius turi 4Mbit cachePalaiko 4K raiškos vaizdo perdavimąValdymas internetu, VLAN, QoS, RSTP, SNMPDarbo temperatūra -40℃~75℃Apsauga nuo viršįtampių ir trukdžių
    17880 su PVM
    Komutatorius Netis ST3105GS

    5 x 10/100/1000Mbps RJ45 jungtys, Auto-Negotiation & Auto MDI/MDIXIEEE 802.3x10GbpsPalaiko 2K MAC adresų lentelęLED indikacijaPlug and play ,nereikalauja konfigūracijos

    2266 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius WI-Tek Wi-SF120GF
    16FE+4 Gigabit Combo SFP komutatorius11.2GbpsGreen Ethernet technologija išsaugo iki 82% energijos
    10026 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius WI-Tek Wi-SF128GF
    24FE+4 Gigabit Combo SFP komutatorius12.8GbpsGreen Ethernet technologija išsaugo iki 82% energijos
    11873 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius Wi-Tek Wi-PS308G
    10 x Gigabit jungčių PoE komutatorius su 8 PoE jungtimisPalaiko PoE iki 30W kiekvienai jungčiaiPalaiko PoE IEEE 802.3af/atIšorinis adapterio maitinimas 120WPalaiko jungties VLAN
    10405 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Maršrutizatorius Teltonika RUT230
    Maršrutizatorius RUT230Pramoninis
    15534 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    UTEPO UTP101PV-HD5

    LAN/BNC signalo ir maitinimo 12DC-48DC perdavimas per UTP kabelį iki 500m

    2074 su PVM
    Komutatorius D-Link DGS-1024C
    Komutatorius su 24 x 10/100/1000Base-T prievadų ir energijos taupymo funkcija
    11566 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    UTEPO UTP3-GSW2404-TSP200

    24 portų komutatorius (24 PoE 1 Gbps)2-Uplink 1Gbps2-SFP Gb Combo port1-PoE webmanagement200W

    31363 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius Wi-Tek WI-PS310GF-Alien
    8GE+2SFP Full Gigabit komutatorius su 8 PoEPalaiko PoE iki 30W kiekvienai jungčiaiPalaiko 48V PoE IEEE 802.3af/at ir 24V Passive compliant PDsPalaiko 24-48V PoE išvesties automatinį aptikimą, plug and playVidinis adapterio maitinimas 150WTinka visiems su PoE įrenginiams
    15943 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius Netis ST3108GS

    8 x 10/100/1000Mbps RJ45 jungtys, Auto-Negotiation & Auto MDI/MDIXIEEE 802.3x16GbpsPalaiko 2K MAC adresų lentelęLED indikacijaPlug and play ,nereikalauja konfigūracijos

    2949 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Belaidis maršrutizatorius Wi-Tek WI-R1

    150mW aukštos galios išvestis, 150 metrų aprėptisBelaidžio B/G/N greitis iki 300MbpsPalaiko AP,WISP belaidį rėžimąPalaiko 4*PoE jungtis, PoE įtampa 24V-52VPalaiko PoE Pass-through2x2 MIMO technologijaPasyvaus PoE palaikymas iki 100 metrų64MB SDRAM 8MBFlash,600Mhz CPUOPENWET ir DDWRT programinės įrangos pasirinkimas

    4741 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius Wi-Tek WI-PS205

    6 x 100Mbps Ports su 4 PoEPalaiko PoE iki 30W kiekvienai jungčiaiPalaiko PoE IEEE 802.3af/atVidinis adapterio maitinimas 65WPalaiko 250 metrų PoE perdavimąPalaiko jungties VLAN

    3059 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius Wi-Tek WI-SG105

    5GE Full Gigabit komutatorius5 x 10/100/1000Mbps RJ45 jungtysGreen Ethernet technologija sumažina energijos suvartojimą iki 82% Plug and play, nereikalauja konfigūracijos

    1791 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius D-Link DGS-1005A

    5 x 10/100/1000 Base-T Gigabit Ethernet prievadaiDuomenų srauto valdymas IEEE 802.3x

    1953 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius UTEPO UTP7524GE-PoE-4GF

    24 x Gigabit uplink Ethernet jungtys4 x Gigabit uplink optical fiber jungtys24-PoE jungtysWatchdog funkcija

    59501 su PVM
    Wisnet WIS-AirFrame

    Belaidis maršrutizatorius 2.4-5GHz 2xRJ45-100mbps;733Mbps; 2x5dBi dual-band; PPPoE/DHCP/Static 12V;Android/iPhone

    6202 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Wisnet WIS-AirMesh
    Wi-Fi maršrutizatorius DualBand 2.4-5GHz 5GHz:867 Mbps / 2.4GHz:300 Mbps 3xRJ45 1Gbps Web interface/Smart Phone
    20728 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC

    LC/UPC-SC/UPC Duplex SM 2m

    842 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC

    LC/UPC-SC/UPC Duplex SM 1m

    814 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Serverinė spinta 19\" 42U 600x1000x2020

    42U600x1000x2020 mmPastatoma

    70965 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Netgear GS724T
    24 portų Gigabit Smart komutatorius
    27236 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Komutatorius UTEPO UTP3-GSW04-TPD60
    2 x 10/100/1000Base-T uplink Ethernet jungtys5-asis portas palaiko Gigabit PD (powered device) funkciją.4 x 10/100/1000Base-T (PoE) jungtys4 x PoE jungtys
    9686 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Serverinė spinta 19\" 42U 800x1000x2020

    42U800x1000x2020 mmPastatoma

    121790 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    WISNET switch WIS-SG900P
    10x 10/100/1000Base-T Ethernet1-8 PoEPoE DC: 12/24/48V reguliuojamaPoE Power: 120W
    12975 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    WISNET switch WIS-SF800P
    8x 10/100Base-T Ethernet1-8 PoEPoE DC: 12/24/48V reguliuojamaPoE Power: 120W
    10189 su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite