Prekių katalogas

4G belaidės kameros

 • 4G lauko/vidaus vaizdo kameros su SIM kortele. Puikiai tinkančios ten, kur nėra elektros šaltinio ar stacionaraus bevielio ryšio. Tinkamos naudoti ūkių, sodybų, aikštelių, kiemų stebėjimui. Kameroms tinka bet kurio GSM operatoriaus SIM kortelės (Telia, Bitė, Tele2 ir ir kt.), o maitinimas gaunamas iš kameros akumuliatoriaus. Produktas vartotojams leidžia stebėti vaizdą telefonu realiu laiku ir neribotu atstumu bei peržiūrėti vaizdo įrašus. Lengvas ir greitas kameros montavimas leis įdiegti sistemą be specialisto pagalbos ir nereikalauja jokių specifinių žinių.  4G valdoma, lauko vaizdo stebėjimo kamera EZVIZ CS-EB8, su saulės elementu ir 128 GB atminties kortele

  4G mobili ir belaidė kamera EZVIZ, puikus sprendimas, kai aplink nėra elektros šaltinio bei WiFi internetinio ryšio. Tiesiog įdėkite SIM kortelę į kamerą, prijunkite saulės elemtą, atlikite nesudėtinga konfugūraciją mobiliojoje programėlėje ir mėgaukites tiesioginiu vaizdu iš kameros. Stebėkite iš bet kurios pasaulio vietos. Turite klausimų? Kreipkitė į STEBKAM specialistus.

  27997 su PVM
  Autonominis 4G Hikvision kameros su saulės kolektoriumi komplektas

  Visiškai nepriklausomas Hikvision kameros komplektas su 4G maršrutizatoriumi, saulės moduliu ir baterija. Puikiai tiks vietoms, kur nėra pastovaus maitinimo šaltinio, reikalingas aukštos raiškos vaizdas, nuolatinis vaizdo įrašymas ir stabilus įrangos veikimas.

  89729 su PVM
  Reolink akumuliatorius skirtas Reolink Go vaizdo kameroms

  Pakraunama Reolink Go baterija – 7800mAh talpos. 

  5500 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Bevielė 4G LTE, 4 megapikselių valdoma kamera Reolink Go PT Plus su saulės energijos kolektoriumi + 32 GB kortelė

  Reolink Go PT Plus mobili, valdoma, su integruotu 4G maršrutizatoriumi Pan&Tilt kamera, kurią galite naudoti bet kur - sodybos apsaugai, lauke paliktos technikos priežiūrai, miško stebėjimui ar kitose situacijose kai aplink nėra interneto ir elektros šaltinio. Į komplektą įeina ir 32 GB SD.

  Jums tereikės norimoje vietoje (kad ir prie medžio) pritvirtinti kamerą ir saulės kolektorių, įstatyti SIM kortelę su 4G interneto planu, atlikti nesudėtingą konfigūraciją ir mėgautis Reolink kameros teikiamais malonumais.
   

  29900 su PVM
  35700 Sutaupykite 5800
  Bevielės 4G, 4 megapikselių stebėjimo kameros Reolink Go Plus su saulės kolektoriumi ir atminties kortele komplektas

  Reolink Go Plus visiškai mobili kamera kurią galite naudoti bet kur - sodybos apsaugai, lauke paliktos technikos priežiūrai, miško stebėjimui ar kitose situacijose kai aplink nėra interneto ir elektros šaltinio.

  25650 su PVM
  28500 Sutaupykite 2850
  Reolink saulės energijos kolektorius REOLINK KAMEROMS (Juodas)

  Saulės energijos plokštės užtikrina nuolatinį akumuliatoriaus krovimą šviesiu paros metu, taip išvengiant netikėto akumuliatoriaus išsikrovimo, palaiko akumuliatoriaus įkrovos lygį.

  2900 su PVM
  Bevielė 4G, 4 megapikselių stebėjimo kamera Reolink Go Plus

  Reolink Go Plus visiškai mobili kamera kurią galite naudoti bet kur - sodybos apsaugai, lauke paliktos technikos priežiūrai, miško stebėjimui ar kitose situacijose kai aplink nėra interneto ir elektros šaltinio.

  20691 su PVM
  25700 Sutaupykite 5009
 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai