Prekių katalogas

4G belaidės kameros

 • 4G lauko/vidaus kameros vaizdo stebėjimui mobiliu internetu. Puikiai tinka vietoms kur nėra elektros šaltinio ar stacionaraus interneto Wi-Fi ryšio. Tinka naudoti fermoms, sodyboms, aikštelėms, kiemams stebėti. Kameroms tinka bet kurio GSM operatoriaus SIM kortelės. 4G kameros naudotojams suteikia galimybę, vaizdą stebėti telefonu gyvai realiu laiku neribotu atstumu, bei peržiūrėti vaizdo įrašus. Lengvas ir greitas kameros montavimas leis sistemą įdiegti be specialisto pagalvos, nereikalauja specifinių žinių.   Autonominis 4G Hikvision kameros su saulės kolektoriumi komplektas

  Visiškai nepriklausomas Hikvision kameros komplektas su 4G maršrutizatoriumi, saulės moduliu ir baterija. Puikiai tiks vietoms, kur nėra pastovaus maitinimo šaltinio, reikalingas aukštos raiškos vaizdas, nuolatinis vaizdo įrašymas ir stabilus įrangos veikimas.

  89729 su PVM
  Reolink akumuliatorius skirtas Reolink Go vaizdo kameroms

  Pakraunama Reolink Go baterija – 7800mAh talpos. 

  5000 su PVM
  Bevielė 4G LTE, 4 megapikselių valdoma kamera Reolink Go PT Plus su saulės energijos kolektoriumi

  Reolink Go PT Plus mobili, valdoma, su integruotu 4G maršrutizatoriumi Pan&Tilt kamera, kurią galite naudoti bet kur - sodybos apsaugai, lauke paliktos technikos priežiūrai, miško stebėjimui ar kitose situacijose kai aplink nėra interneto ir elektros šaltinio

  Jums tereikės norimoje vietoje (kad ir prie medžio) pritvirtinti kamerą ir saulės kolektorių, įstatyti SIM kortelę su 4G interneto planu, atlikti nesudėtingą konfigūraciją ir mėgautis Reolink kameros teikiamais malonumais.
   

  32900 su PVM
  37899 Sutaupykite 4999
  Bevielės 4G, 4 megapikselių stebėjimo kameros Reolink Go Plus su saulės kolektoriumi ir atminties kortele komplektas

  Reolink Go Plus visiškai mobili kamera kurią galite naudoti bet kur - sodybos apsaugai, lauke paliktos technikos priežiūrai, miško stebėjimui ar kitose situacijose kai aplink nėra interneto ir elektros šaltinio.

  31200 su PVM
  Reolink saulės energijos kolektorius REOLINK KAMEROMS (Juodas)

  Saulės energijos plokštės užtikrina nuolatinį akumuliatoriaus krovimą šviesiu paros metu, taip išvengiant netikėto akumuliatoriaus išsikrovimo, palaiko akumuliatoriaus įkrovos lygį.

  2900 su PVM
  Bevielė 4G, 4 megapikselių stebėjimo kamera Reolink Go Plus

  Reolink Go Plus visiškai mobili kamera kurią galite naudoti bet kur - sodybos apsaugai, lauke paliktos technikos priežiūrai, miško stebėjimui ar kitose situacijose kai aplink nėra interneto ir elektros šaltinio.

  24800 su PVM
  25300 Sutaupykite 500
 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai