Prekių katalogas

ATSINAUJINĘS SAUGIŲ IR IŠMANIŲ PASTATŲ CENTRAS - STEBKAM

 • Norime pasidžiaugti, kad visai neseniai atvėrėme mūsų atsinaujinusio saugių ir išmanių pastatų centro "Stebkam" duris. 
  Kviečiame atvykti gyvai apžiūrėti ir išbandyti elektroninės saugos ir išmanių pastatų sprendimus, aptarti tinkamiausius sprendimus su profesionalais, o didžiąją dalį mūsų turimos įrangos galėsite įsigyti iškart!

   

  Mūsų pakalbinti atvyko Verslo žinių redakcija, tad kviečiame žemiau skaityti ir artimiau susipažinti su mūsų įmone bei naujausiais vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemų sprendimais kurie apsaugos jūsų verslą ar namus.

   

  Kodėl buvo nuspręsta atidaryti saugių ir išmanių pastatų centrą STEBKAM?

  Rinkoje gausu elektroninės saugos sprendimų: vaizdo stebėjimo, apsaugos, saugumą ir kasdienybę lengvinančių bei kitokių sistemų. Todėl pastebėjome, jog mūsų klientams dažnai painu nuspręsti, kas geriausiai tiktų jiems, jų namams ar verslui. Be to, jiems smalsu išbandyti, kaip veikia sistemos, kaip iš tiesų rodo kameros ir pan. Būtent dėl to ir toliau plečiame savo saloną. Su klientais siekiame aptarti, pamodeliuoti, kokie sprendimai jiems būtų tinkamiausi. Dabar tai patogu padaryti mūsų išplėstame salone. Be to, jo veiklą ir toliau planuojame plėsti: organizuoti edukacinius renginius, produktų pristatymus, o tam, natūralu, reikia didesnių erdvių.

  Žmonių darbo aplinka ir komfortas taip pat labai svarbu. Auganti komandai buvo dar viena priežastis ne tik atnaujinti saloną, bet ir praplėsti administracines patalpas, sandėlį.

   

  Teigiate, kad centre STEBKAM naudinga apsilankyti tiems, kurie nori turėti saugius ir išmanius namus arba biurus. Kokias paslaugas teikiate čia apsilankiusiems?

  Mūsų specialistų komanda atvykusiam parodys ir paaiškins, kaip veikia įvairios sistemos. Tai ypač svarbu renkantis kameras: pasižiūrėti, kokį rezultatą gausite, kaip rodo skirtingų modelių, gamintojų vaizdo stebėjimo kameros. Čia sužinosite, ar jus tenkina raiška, naktinis matymas ir pan., kaip veikia išmaniųjų namų aplikacijos ir t. t.

  Ne mažiau svarbus ir pasirenkamų prietaisų dizainas. Mūsų centre daug paprasčiau gyvai apžiūrėti ir palyginti įrenginius bei įvertinti, kurie geriausiai tiktų prie planuojamo ar esamo interjero. Šiandien galite pasirinkti skirtingų spalvų ir formų įrangą, signalizacijos daviklius, kameras, išmaniuosius namų pultelius ir kt.

  Jei atsinešite patalpų planą, kartu su specialistu galėsite pasibraižyti apsaugos sistemas, parinkti geriausias vietas stebėjimo kameroms, signalizacijos davikliams, praėjimo kontrolės ir kt. įrenginiams montuoti, o taip pat realiai pamatyti, kaip tie įrenginiai atrodo, ir pasirinkti jums labiausia tinkančius ir pagal charakteristikas, ir pagal dizainą.

  Didelę dalį įrangos galima iškart ir įsigyti. Tai ypač patogu ieškantiems greitų apsaugos sprendimų, pvz., 4G belaidžių arba „Wi-Fi“ vaizdo stebėjimo kamerų, kurias paprasta įdiegti pačiam, o taip pat „pasidaryk pats“ belaidžių apsaugos signalizacijos komplektų ir kitų komponentų.

   

  Kokias svarbiausias naujoves išskirtumėte, su kuriomis klientai gali susipažinti centre STEBKAM?

  Sparčiai į rinką stumiasi belaidžiai sprendimai, pvz., belaidės AJAX ar AX PRO apsaugos sistemos. Jos suteikia galimybę greitai įsidiegti sistemas, kurios apsaugo jūsų verslą ar namus. Sistema veikia bevielių daviklių pagrindu, todėl instaliacija galima net kai atlikta pilna apdaila ir nėra galimybės vedžioti laidų. Viskas valdoma per patogią aplikaciją, yra galimybė prijungti išmaniųjų namų prietaisus: elektros lizdus, šviesos jungiklius, vandens čiaupus ir pan. Davikliai turi net integruotas kameras, todėl įsijungus signalizacijai aplikacijoje galima matyti trumpą vaizdo įrašą momento, kai suveikė signalizacija.

  Būtina žinoti, kad belaidžių daviklių gama sparčiai plečiasi. Vienos aplikacijos pagalba galima valdyti ne tik signalizaciją, bet ir prietaisus, elektros lizdus, šviesos jungiklius, matyti kamerų vaizdą. Tokiu būdu namų sauga bei valdymas yra integruoti į vieną patogią aplikaciją, paverčiant savo biurą ar namus išmaniaisiais.

  Verta paminėti, kad su belaidėmis apsaugos sistemomis biurą ar namus apsaugoti tampa itin greita ir paprasta. Jei ryt planuojate išvykti atostogų, bazinę apsaugos sistemą galite įsidiegti šiandien vos per kelias minutes.

  Belaidžiai lauko davikliai itin pasiteisina apsaugant lauko teritorijas, pvz., statybų aikšteles ar atokiai paliktą statybinę techniką.

   

  Plačiau kviečiame skaityti Verslo žinių portale čia.

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai