Prekių katalogas

Domofonai

 • Vaizdaspynės arba dar kitaip vadinami domofonai/ vaizdo telefonspynės - paprastas ir patogus būdas kontroliuoti patekimą į patalpas bei paversti savo namus išmaniais! Prietaisas leidžia pasikalbėti ir ekrane tiesiogiai gyvai matyti atvykstančius lankytojus, vieno mygtuko pagalba juos įleisti arba atmesti užklausą dėl svetimų ar nepageidaujamų asmenų patekimo į namų vidų ar teritoriją. Vaizdaspynės/ vaizdo domofonai veikia kartu su elektrine spyna, kuri valdoma monitoriaus pagalba, todėl nebereikia eiti prie durų, vartų ar leistis laiptais norint įleisti svečius, darbuotojus, pašto kurjerius ar kitus asmenis. Taip pat šią sistemą galima integruoti į esamą vaizdo stebėjimo sistemą, Vaizdaspynės ekrane galite matyti tiesioginį vaizdą ar peržiūrėti vaizdo įrašus iš apsaugos kamerų. STEBKAM siūlo IP vaizdo domofonų, telefonspynių įrengimą visoje Lietuvoje! Vaizdo stebėjimo sistemų projektavimas. Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas. Apsaugos sistemų montavimo darbai.Daugiau apie išmaniąsias vaizdo telefonspynes rasite čia.  

  Prekių nėra.
 • Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame saugumas ir įeigos kontrolė tapo dar svarbesni. Apie tai domisi tiek gyvenamųjų patalpų valdytojai, bendrijos, tiek komercinėse patalpose įsikūrusios įmonės. Stebkam.lt gali pasiūlyti tokius sprendimus kaip vaizdo domofonas arba telefonspynė namams ir biurams. Šios sistemos ne tik padidina saugumą, bet ir supaprastina įeigos kontrolę bei komunikaciją patalpose. Domofonai yra patikimas sprendimas, leidžiantis valdyti, kas įeina į pastatą ir išeina iš jo, užtikrinant, kad į jį patektų tik įgalioti asmenys, ir taip suteikiant gyventojams ir darbuotojams ramybę. Visi domofonai bei jiems skirti priedai turi savo puslapius, kuriuose galite matyti technines jų savybes bei privalumus, kad žinotumėte, kurį modelį užsakyti internetu vertėtų labiausiai.

  Kas yra domofonas?

  Domofonas arba telefonspynė - atskira komunikacijos sistema, naudojama pastate arba pastatų grupėje/komplekse. Ji palengvina dvipusį ryšį, sukuria galimybę asmenims siųsti ir gauti pranešimus iš skirtingų patalpų ar zonų. Dėl šios priežasties domofonai yra neįkainojama apsaugos ir įeigos kontrolės priemonė. Jie būdingi daugiabučiams, moderniems ar renovuotiems biurams bei kai kurioms kitoms patalpoms.

  Kaip veikia domofonas?

  Domofonas paprastai sudarytas iš dviejų dalių – iškvietimo ir priėmimo modulių. Pastaruoju dar gali būti ragelis, jeigu tai yra audio domofonas. Tokios sistemos veikia perduodamos garso ir kartais vaizdo signalus tarp dviejų ar daugiau taškų (jeigu yra pagrindinė stotelė bei daugiau prieigos taškų).

  Kai prie įėjimo esantis asmuo nori patekti vidun, durų domofonas gali įspėti viduje esantį asmenį, pranešti apie atvykimą, suteikti galimybę komunikuoti bekontakčiu būdu. Jeigu nori, galima arba reikia, viduje esantys gyventojai, darbuotojai gali atrakinti duris bei suteikti prieigą.

  Pažangios sistemos veikia belaidžiu Wi-Fi ryšiu yra integruojamos su durimis, vartais ir apsaugos sistemomis, todėl sukuriama darni bei patogi saugumo infrastruktūra. Moderniausi Dahua, Hikvision ir kitų gamintojų domofonai su kamera leis ir gyvai matyti vaizdą iš lauko, prie durų.

  Kur pasitarnauja domofonas?

  Domofono pajungimas pasiteisina daugybėje situacijų. Pavyzdžiui, gyvenamuosiuose pastatuose jie padidina saugumą, nes leidžia gyventojams patikrinti lankytojo tapatybę prieš suteikiant įėjimą, sumažinant vandalizmo atvejų, benamių ir net nusikaltėlių patekimo vidun, galimybę.

  Biuruose jie palengvina vidinį bendravimą tarp skyrių ar aukštų be poreikio judėti. Domofono ragelis ar pultas įmonėse taip pat gali suteikti kontrolę vartams, durims ir kitoms erdvėms, į kurias turi atvykti prekės, žaliavos ir ne tik.

  Realios pritaikymo galimybės įrodo tokių sistemų universalumą ir reikalingumą valdant prieigą.

  Kokį domofoną rinktis?

  Domina audio arba WiFi domofonas su kamera, tačiau nežinote, ką rinktis? Tinkamos pasirinkimas priklauso nuo keleto faktorių, įskaitant objekto dydį, pageidaujamą saugumo lygį ir tai, ar reikia vaizdo įrašymo funkcijos. Laidinės sistemos tradiciškai laikomos labai patikimomis, kai yra didelis pastatas su daug prieigos taškų. Tačiau jas patogumu lenkia belaidės sistemos, kurias lengviau įrengti, tačiau tai bus daugiau priežiūros reikalaujantis sprendimas.

  Konsultacijos su Stebkam.lt komanda gali būti labai naudingos tiems, kurie nežino, kuri sistema geriausiai atitinka jų poreikius. Mūsų kompetencija užtikrina, kad rasite konkrečius reikalavimus atitinkančią domofono sistemą. Kreipkitės +370 645 42336 Vilniuje, +370 671 76059 Kaune arba info@stebkam.lt ir gaukite geriausius kainos pasiūlymus prekėms bei įrengimo paslaugoms.