Prekių katalogas

Kūdikių stebėjimui

 • Kūdikio stebėjimas leidžia tėvams ir globėjams jaustis ramiai, apsaugoti nuo nelaimių bei užtikrinti mažylių gerbūvį. „Stebkam" supranta, kad tėvams ir globėjams vaiko saugumas yra svarbiausia. Būtent tam siūlome platų apsaugos kamerų ir mažylių priežiūrai sukurtų sprendimų, specialiai pritaikytų kūdikių stebėjimui, asortimentą. Šie prietaisai ne tik padeda stebėti aukles ir prižiūrėtojus, bet ir leidžia išlikti budriems dėl situacijų, kurios nutinka kambaryje, kuriame jūsų vaikas ilsisi, žaidžia ar bendrauja net tada, kai esate kitoje namų dalyje.

  Kūdikių stebėjimo kameros svarba

  Kūdikių stebėjimui įrengiamos kameros ir garsiakalbiai veikia tarsi tėvų ausys ir akys, kai jų nėra tame pačiame kambaryje ar net aukšte.

  Jie labai svarbūs siekiant užtikrinti vaiko saugumą, norint įsitikinti, kad jis(-i) patogiai miega, ir nustatant, ar jis(-i) pabudo, ar reikia dėmesio. Tomis akimirkomis, kai negalite fiziškai būti šalia, kokybiška stebėjimo sistema užtikrina, kad jūs žinosite ar vaikas yra saugus ir ar jam(-ai) nieko netrūksta.

  Be to, šios sistemos yra neįkainojamos tėvams, kurių namuose lieka tik vaikas ir auklė.

  Pagal ką rinktis kūdikių stebėjimo vaizdo kameras?

  Renkantis kūdikių stebėjimui skirtą įrangą, reikia atsižvelgti į kelias pagrindines technines įrangos savybes:

  ·    Aukštos kokybės (HD) vaizdas ir garsas. Aiškus vaizdas ir garsas leidžia matyti ir girdėti kiekvieną kūdikio judesį ir garsą, net, kai vyrauja prieblanda, patalpoje tamsu, ar kamera stovi kiek toliau nuo kūdikio lovelės, lopšio.

  ·    Naktinis matymas. Tai labai svarbu, kad stebėti būtų galima net ir esant prieblandai ar tamsoje.

  ·    Dvipusis garsas. Kūdikį galite raminti balsu, kad jis jaustųsi patogiai net tada, kai jūsų nėra kambaryje. Ši funkcija padeda ir perduoti instrukcijas.

  ·    Saugus, užšifruojamas ryšys. Užtikrina, kad jūsų šeimos privatumas būtų išsaugotas.

  ·    Išmanumas ir nuotolinis valdymas. Geriausia, jei yra galimybė priežiūra užsiimti ir iš kitų vietų. Išmaniosios kūdikių stebėjimo kameros gali būti valdomos per programėlę jūsų telefone. Ten bus rodomas ir gyvas vaizdas.

  ·    Temperatūros ir drėgmės jutikliai. Stebėkite kambario aplinką, kad žinotumėte ar nereikia korekcijų.

  Stebkam – visa įranga kūdikių stebėjimui ir saugumui namuose

  Stebkam yra oficialus Dahua ir Hikvision įrangos platintojas. Šie ženklai – vaizdo stebėjimo įrangos rinkos lyderiai. Kartu su šiais gamintojais, atstovaujame ir kitus, geriausiai vertinamus prekės ženklus. Tad tiek auklės bendravimo stebėjimui, tiek situacijoms, kai norite su meile stebėti savo mažylį ir jaustis ramiai dėl jo(-s) poilsio, Stebkam prekių kataloge rasite būtent tai, ko jums reikia.

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai