Prekių katalogas

Darbuotojų pasikalbėjimo sistemos

  • Realaus laiko darbuotojų pasikalbėjimo sistemos įgalina darbuotojų komunikaciją ir problemų sprendimą neatsitraukiant iš savo darbo vietos. Sprendimas skirtas prekybos centrams, greitojo maitinimo įstaigoms, ligoninėms, gamybos įmonėms. Tai viena efektyviausių darbuotojų pasikalbėjimo sistemų pasaulyje. Šiomis pasikalbėjimo sistemomis naudojasi tokie prekybos ir pramonės gigantai kaip LIDL, IKEA, KFC, SUBWAY, BURGERKING, General Electrics ir kiti. Klientų patirtis parodė, jog naudojantis sistema pavyko suefektyvinti kasų darbą ir greičiau aptarnauti klientus prie kasų, greičiau papildyti lentynas ir atsakyti į klientų klausimus, efektyviai keistis informacija dirbant prie konvejerių ar vairuojant krautuvus. STEBKAM įgaliotas QuailDigital atstovas Lietuvoje  

  • Realaus laiko komunikacija svarbi beveik visose įstaigose. Tiek gamybinėse įmonėse, tiek paslaugų sferos versle svarbu, kad įranga leistų susisiekti keliems darbuotojams, esantiems skirtingose vietose. Quail ir kitų gamintojų internetu parduodamos darbuotojų pasikalbėjimo sistemos leidžia spręsti problemas, atsakyti į klausimus bei pasiekti reikiamą žinių šaltinį ar specialistą neatsitraukus nuo darbo vietos.

    Iš Stebkam.lt galite internetu užsakyti tinkamiausią sprendimą. Kataloge matysite ne tik tai, kiek tokią įranga kainuoja, bet ir kokiomis techninėmis specifikacijomis pasižymi. Jeigu susisieksite nurodytais kontaktais, galite gauti išsamią konsultaciją dėl darbuotojų pasikalbėjimo sistemų naudos jūsų verslui ir dėl to, kuris sprendimas labiausiai tiktų. 

  • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

    esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai