Prekių katalogas

Signalizacija namams

 • Namuose saugumo įkainoti neįmanoma. Kadangi savo būste norisi jaustis it tvirtovėje bei aktualu nepergyventi dėl žmonių gerovės ir turto saugumo, signalizacija namams gali būti puiki investicija. Su Stebkam galite ir internetu išsirinkti bei užsakyti signalizaciją savo butui, namui, kotedžui, studijos tipo apartamentams ir bet kokiems kitiems namams. Prekių kataloge galite susipažinti su produktais, esančiais asortimente ir jų ypatumais. Pagal tai arba pasinaudoję Stebkam skaičiuokle galite sužinoti, kuri signalizacija namams (apsaugos sistema gyvenamosios paskirties patalpoms) labiausiai tiktų. Užsakyti tinkamus sprendimus bus labai paprasta, o jei turite klausimų arba norite patarimų dėl Eldes, Hikvision AX, AJAX ar kitų gamintojų įrangos:

  ·    Vilniuje skambinkite į +370 645 42336;

  ·    Kaune skambinkite į +370 671 76059;

  ·    Rašykite el. paštu į INFO@STEBKAM.LT.

  Kuo naudinga signalizacija namams ir nuo ko ji saugo?

  Signalizacija namams atlieka bent keletą funkcijų.

  1. Apsaugo nuo neteisėto patekimo į vidų, - įsilaužimo bei garsu ir/ar kitais būdais praneša, kai tai nutinka.

  2. Apsaugo nuo turto sugadinimo, kadangi šeimininkai arba apsaugininkai daug greičiau informuojami apie grėsmes.

  3. Atgraso potencialius įsibrovėlius ir gerokai sumažina vagystės riziką. Namų signalizacija gali būti sudaryta iš daugelio dalių, tad ne tik įspėja apie pavojus šeimininkus, bet ir atbaido piktavalius.

  4. Apsaugo nuo gaisro, dujų nuotėkio ir užtvindymo, perspėdamos namų savininkus apie ekstremalias situacijas, galinčias kelti grėsmę gyvybei ir turtui.

  Taigi, apsaugos bei priešgaisrinė signalizacija rūpinasi jūsų saugumu ir iškart praneša apie rimtas grėsmes, kad pavyktų kuo greičiau reaguoti bei spręsti.

  Signalizacijos montavimas ir įrengimas – trukmė, kaina

  Apsaugos sistemos ir signalizacijos įrengimas, montavimas gali užtrukti nuo kelių valandų iki kelių darbo dienų. Tai priklauso nuo sistemos sudėtingumo ir dydžio.

  Kainos taip pat skiriasi, priklausomai nuo to, kiek įrenginių reikia, koks sudėtingas montavimas, kiek papildomų darbų atsiranda. Kainai paprastai įtakos turi tokie faktoriai kaip jutiklių skaičius, paslaugų įtraukimas ir papildomos funkcijos, pavyzdžiui, integracija su išmaniuoju namu. Tačiau Stebkam komanda užtikrina, kad kokybiškas Eldes, Hikvision, AJAX ar kito gamintojo signalizacijos komplektas tikrai vertas išlaidų, nes suteikia nepamatuojamą naudą.

  Prekių kainos nurodomos kataloge, o skaičiuoklė leis matyti preliminarų biudžetą pagal situaciją.

  Stebkam – apsaugos sistemų (signalizacijų) pasirinkimas namams

  Mūsų asortimente rasite viską nuo A iki Ž, ko galėtų reikėti apsaugos sistemai namuose. Sprendimai apima tiek vidaus, tiek lauko erdvių apsaugą.

  Didelę asortimento dalį sudaro laidinė įranga (centralės, dūžio, judesio detektoriai, kontaktai, pavojaus mygtukai) bei belaidė įranga (tie patys įrenginiai bei siųstuvai, imtuvai, sirenos, nuotolinio valdymo pultai). Asortimente taip pat yra ir barjerai bei apsaugos sistemos laukui, vadinamoji perimetro apsauga bei GSM įranga, galinti komunikuoti su tinklu, kviesti tarnybas.

  Daug dėmesio skiriama ir patikimiausių gamintojų produkcijai. Jie pasiūlo didžiausias inovacijas ir patogiausią naudotojo patirtį labai prieinama kaina.

  Susidomėjote? Kreipkitės ir mes patarsime, kaip jūsų namus paversti saugesniais.