Prekių katalogas

Veidų atpažinimo kameros

 • Sužinokite, kai Jūsų vaikai ar senyvi tėvai įžengs į namus. Šioje kategorijoje Jums pateikiame Hikvision bei kitų gamintojų kameras su veidų atpažinimo technologija. Jos tiesiai į Jūsų telefoną atsiųs pranešimą su vardu artimojo, kurį užfiksuos. Būkite informuoti, kai nepažįstamiejį ateis į Jūsų namus ar ofisą. STEBKAM siūlo vaizdo stebėjimo kamerų montavimo ir vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemų įrengimo paslaugas. Įrengsime Jūsų pasirinktą vaizdo stebėjimo ar apsaugos sistemą, bet kuriame Lietuvos mieste! Vaizdo stebėjimo sistemų projektavimas. Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas. Apsaugos sistemų montavimo darbai.

  Kaina 626521  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 134387  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 44680  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 385170  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 106207  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Norintiems itin aukšto saugumo, galimybės kontroliuoti prieigą bei užtikrinti visapusišką monitoringą, labai pravers vaizdo stebėjimo kameros su veidų atpažinimo funkcija. Itin aukšta raiška filmuojančios ir DI algoritmus įdarbinančios kamerų sistemos leidžia per akimirką net ir iš gana didelio atstumo atpažinti asmenis, taip užtikrinant identifikaciją bet kurio proceso metu.

  Internetu galite patogiai užsakyti bet kokias kameras iš Stebkam.lt, kurių techninėse specifikacijose numatomas veidų atpažinimas. Kataloge matysite, kokios yra tokių kamerų kainos bei kokiais techniniais parametrais pasižymi skirtingi įrenginiai. Stebkam.lt jums pasiūlys ir kitą verslui ar objektams reikalingą įrangą bei pasirūpins montavimu, paruošimu naudotis.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai