Prekių katalogas

Kamerų muliažai

 • Kaina 1089  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Viena svarbiausių saugumo sistemų paskirčių yra ne tik nufilmuoti potencialius pažeidimus, bet ir atbaidyti nusikaltėlius ir piktavalius. Būtent atgrasymo funkciją atlieka muliažinės vaizdo kameros, kurias galite įsigyti iš Stebkam. Jas užsakyti internetu verta dėl to, kad imitacijos veikia kaip ekonomiškai efektyvus ir potencialius įsibrovėlius atbaidantis sprendimas. Šios netikros kameros sukurtos taip, kad atrodytų visiškai neatskiriamai nuo realių bei patrauktų nusikaltėlių dėmesį. Tiesa, jos kainuoja gerokai mažiau.

  Apie kamerų muliažus ir jų privalumus

  Dirbtinė apsaugos kamera arba kameros muliažas yra tarsi psichologinis barjeras, saugantis nuo vagysčių, vandalizmo ir įsibrovimo.

  Mūsų kamerų muliažai labai panašūs į veikiančias kameras. Su kronšteinu ir profesionaliu dizainu bei netikru LED, mūsų muliažai sukuria įspūdį, kad stebėjimas vyksta ir priverčia potencialius nusikaltėlius atsisakyti savo pirminių planų.

  Šios kameros ypač naudingos tose vietose, kur dėl riboto biudžeto ar turto išdėstymo neįmanoma užtikrinti visiško stebėjimo. Muliažus galima strategiškai išdėstyti įvažiavimo vietose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir nuošaliose vietovėse, taip sustiprinant bendrą saugumo padėtį be didelių investicijų, reikalingų tikroms kameroms.

  Pagrindiniai privalumai, dėl ko dėmesio apskritai verta dirbtinė kamera – atgrasymas bei patrauklios kainos. Kadangi nereikia laidų, įrašymo įrenginių ar techninės priežiūros, jos tarnauja kaip finansiškai naudinga alternatyva tradicinėms stebėjimo sistemoms.

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai