Prekių katalogas

Dūmų detektoriai

 • Norint saugumo ir komforto, reikalingos įvairios apsaugos priemonės. Dūmų detektoriai yra tarsi tylūs sargai, nuolat stebintys aplinką ir garsiai pranešantys apie gaisro pavojų. Dabar tokius detektorius ne tik naudinga, bet ir privaloma įsirengti savo namuose ar komercinėse patalpose. Stebkam komanda supranta detektorių svarbą ir siūlo patogią galimybę internetu užsakyti aukščiausio lygio garsių prekės ženklų, kaip Kidde, Kupu, Lento ir kitų, dūmų detektorius. Toks pirkinys užtikrins jūsų ramybę ir rūpinsis gerbūviu.

  Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame nurodomos ne tik kainos, bet ir svarbiausia techninė informacija. Ji padeda renkantis. Na, o jeigu norite konsultacijos, patarimų ir rekomendacijų, drąsiai kreipkitės į Stebkam per info@stebkam.lt arba skambindami +370 645 42336 Vilniuje bei +370 671 76059 Kaune.

 • Kaip veikia ir kuo naudingi dūmų detektoriai?

  Dūmų detektoriai - tai labai efektyviai veikiantys prietaisai, kurie atlieka svarbų vaidmenį rūpinantis priešgaisrine sauga. Jie skirti greitam dūmų, kurie dažnai yra pirmasis gaisro požymis, aptikimui. Detektoriai paprastai turi jonizacijos jutiklius - liepsnai aptikti ir fotoelektrinius jutiklius, skirtus dūmų aptikimui.

   

  Jonizaciniai dūmų detektoriai geba aptikti greitai plintančius gaisrus, nes pajunta nematomas, ore susidarančias daleles, o fotoelektriniai detektoriai geriau reaguoja į kitokį gaisrą, aptikdami matomas dūmų daleles. Kai kuriuose detektoriuose derinamos abi technologijos, kad būtų užtikrinta visapusiška apsauga nuo pavojų.

  Visgi dūmų detektorių naudingumas neapsiriboja vien tik gaisrų aptikimu. Pradėdami išankstinį perspėjimą jie laimi laiko, reikalingo pavojų suvaldymui, pranešimui tarnyboms ar evakuacijai. Taip gerokai sumažinama sužeidimų ar žūčių rizika. Ankstyvas gaisro aptikimas taip pat sumažina materialinę žalą, nes leidžia greičiau lokalizuoti gaisrą.

  Dūmų detektoriai yra nepakeičiama bet kurios priešgaisrinės saugos strategijos dalis, sauganti ne tik turtą, bet ir gyvybes.

  Kur montuoti dūmų detektorius?

  Jeigu kalbame apie namus, dūmų detektorių įrengimo vieta yra tiek pat svarbi kaip ir pats prietaiso pasirinkimas. Norint užtikrinti optimalią apsaugą, juos rekomenduojame įrengti:

   

  Kiekviename miegamajame. Signalas nedelsiant įspėtų gyventojus, jei gaisras kyla poilsio, miego metu. Ypatingą dėmesį skirkite vaikų kambariams.

  Už miegamojo durų, bet pakankamai arti. Tam, kad pavojaus signalas būtų girdimas ir uždarius duris.

  Kiekviename namo aukšte. Į tai įskaitomi ir rūsiai, palėpės. Toks išdėstymas leidžia aptikti gaisrą, kuris gali kilti bet kurioje namų vietoje.

  Virtuvėje. Bent 3-4 m atstumu nuo maisto ruošimo įrangos, kad būtų kuo mažiau klaidingų pavojaus signalų.

  Prie lubų arba ant lubų. Kadangi dūmai kyla aukštyn, detektorių pastatymas aukštai užtikrina maksimalų saugumą ir ankstyvą aptikimą.

  Dūmų detektoriai neturėtų būti tvirtinami arti langų, durų ar ortakių, kur skersvėjis gali trukdyti jiems veikti. Reguliari priežiūra, pavyzdžiui, kasmėnesinis testavimas ir kasmetinis baterijų keitimas leidžia jaustis užtikrintai dėl įrenginio efektyvumo.

  Kitų rūšių detektoriai

  Stebkam.lt asortimente yra ne tik dūmų detektoriai. Internetu jūs galite užsakyti ir CO (anglies monoksido) detektorius. Anglies monoksidas (CO) - nematomos, bekvapės dujos, kurios kelia mirtiną pavojų. CO detektoriai įspėja gyventojus apie anglies monoksidą, kuris dažnai susidaro deginant kurą automobiliuose, krosnyse, kepsninėse ir židiniuose.

   

  Kaip ir dūmų, CO detektoriai turėtų būti įrengti visuose namų aukštuose ir miegamuosiuose. Jeigu turite galimybę, rinkitės dvigubus - dūmų ir CO detektorius. Toks sprendimas leis suvaldyti net ir didžiausias rizikas.

  Dūmų detektoriai internetu iš Stebkam.lt

  Pirkdami dūmų detektorius internetu, iš Stebkam.lt, gaunate daug privalumų.

   

  1. Atidžiai atrenkame produktus, kurie atsiranda kataloge ir siūlome tik aukščiausio lygio detektorius, kaip „Kidde", „Kupu" ir „Lento" ir kitus.

  2. Pirkdami internetu galite patogiai palyginti skirtingus modelius ir technologijas.

  3. Patrauklios daugumos modelių kainos.

  4. Greitas pristatymas visoje Lietuvoje.

  5. Atliekame montavimo paslaugas, galime parekomenduoti tinkamiausius sprendimus.  

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai