Prekių katalogas

Patalpų stebėjimo sistemos

 • Kaina 75519  su PVM
  94398  Sutaupykite 18879 
  Kaina 73875  su PVM
  92344  Sutaupykite 18469 
  Kaina 77006  su PVM
  96258  Sutaupykite 19252 
 • Vidaus patalpų stebėjimas leidžia užtikrinti saugumą, užfiksuoti svarbias akimirkas ir apsisaugoti nuo piktnaudžiavimo ar netinkamo elgesio. Speciali stebėjimo įranga praverčia ir namuose, ir komercinėse patalpose. Stebkam elektroninėje parduotuvėje galite užsakyti Hikvision, Dahua, Mobotix, Axis, GeoVision, Reolink ir kitų gamintojų vaizdo stebėjimo įrangą bei kitus produktus pastatų interjero bei įvairių erdvių monitoringui.

  Visos prekės turi savo puslapius. Juose nurodoma svarbiausia techninė informacija, o taip pat ir kainos, tad jūs galite lengvai žinoti, kurios patalpų stebėjimo sistemos labiausiai atitiks poreikius. Rekomenduoti sprendimus pasiruošę ir mūsų specialistai, tačiau jūs galite pasinaudoti skaičiuokle, kad žinotumėte, kokią įrangą verta rinktis.

  Patalpų stebėjimo sistemų nauda namuose

  Vaizdo stebėjimo sistemos namuose užtikrina didesnį saugumą ir komfortą. Aukštos raiškos vaizdas, judesio aptikimas ir realaus laiko įspėjimai – tik dalis suteikiamo naudos.

  Šios sistemos leidžia nuolat stebėti svarbiausias namų zonas, saugo nuo įsilaužimų ir leidžia nedelsiant reaguoti į kritines situacijas. Integracija su išmaniųjų namų ekosistemomis suteikia nuotolinę prieigą per išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius, todėl naudotojai gali stebėti savo patalpas iš bet kurios vietos.

  Vaizdo stebėjimas suteikia vertingų įrodymų saugumo pažeidimo atveju, užtikrindamas ramybę šeimoms ar šeimininkams. Be to, kai kurios vidaus stebėjimo kameros palaiko dvipusį garso ryšį, palengvindamos bendravimą su šeimos nariais ar naminiais gyvūnais. Tai gali prisidėti prie vyresnio amžiaus žmonių ar vaikų gerovės.

  Patalpų stebėjimo sistemų nauda biuruose ir komercinėse patalpose

  Vidaus patalpų vaizdo stebėjimo sistemos biuruose ir verslo erdvėse yra daugumos saugos sistemų ir architektūrų pagrindinė dalis.

  Su patalpų stebėjimo sistema įmanomas pilnas skirtingų zonų stebėjimas, kuris:

  · Apsaugo nuo vagysčių;

  · Apsaugo nuo vandalizmo;

  · Apsaugo nuo nesankcionuotos prieigos.

  · Leidžia tiksliau identifikuoti pažeidimus;

  · Užtikrina atitiktį;

  · Suteikia prieigą prie įrodymų ginčų ar problemų atveju.

  Aukštos raiškos vaizdo įrašai labai svarbūs nustatant asmenis ir analizuojant įvykius. Šias sistemas galima integruoti su įeigos kontrolės sistema ir signalizacija, kad būtų sukurtas pilna saugumo sistema, didinanti veiklos efektyvumą. Stebėjimas realiuoju laiku ir įrašyta filmuota medžiaga suteikia neįkainojamos informacijos, padedančios spręsti problemas bei didinti veiklos efektyvumą. 

  Jei turite klausimų arba norite rekomendacijos, Vilniuje skambinkite į +370 645 42336, Kaune, į +370 671 76059 arba rašykite el. paštu į INFO@STEBKAM.LT.