Prekių katalogas

AX PRO ir AJAX belaidės apsaugos sistemos

 • Ieškote patikimos ir lengvai montuojamos apsaugos sistemos savo namams ar verslui? Ieškokite belaidžių apsaugos sistemų AX PRO ir AJAX. 

  Belaidės apsaugos sistemos turi daug privalumų. Visų pirma, montavimas yra greitas. Skirtingai nuo laidinių sistemų, kurioms reikalingas kabelių klojimas, gręžimas ir instaliacija, belaidės sistemos gali būti įdiegtos greitai ir kuo mažiau trikdant jūsų ramybę. Be to, su AX PRO ir AJAX sistemomis turėsite prieigą prie aukščiausios klasės saugumo technologijų, kurios gali padėti apsaugoti jūsų nuosavybę nuo įsibrovėlių. 

  Vienas geriausių dalykų, susijusių su AX PRO ir AJAX belaidėmis apsaugos sistemomis, yra jų siūlomas lankstumas jutiklių išdėstymo atžvilgiu. Naudodami belaidžius jutiklius galite įdėti juos vietose, kurias galėjo būti sunku pasiekti naudojant laidinę sistemą, taip užtikrinant didesnę jūsų turto aprėptį ir apsaugą.

  Tačiau nauda tuo nesibaigia. AX PRO ir AJAX belaidės apsaugos sistemos taip pat siūlo nuotolinę prieigą, leidžiančią valdyti sistemą iš bet kurios vietos su interneto ryšiu per patogias aplikacijas. Galite įjungti arba išjungti apsaugą, gauti įspėjimus ir stebėti veiklą iš savo išmaniojo telefono ar kompiuterio.

  Be to, naudodami AX PRO ir AJAX galite lengvai išplėsti savo sistemą, jei reikia, nereikalaujant papildomų laidų ar instaliavimo. Tai leidžia lengvai pritaikyti apsaugos sistemą, kad ji atitiktų jūsų konkrečius poreikius.

  Galiausiai belaidės apsaugos sistemos yra neįtikėtinai patikimos. Skirtingai nuo laidinių sistemų, kurias gali paveikti elektros tiekimas arba nutrūkę laidai, belaidės sistemos ir toliau veikia net tada, kai dingsta maitinimas.

  Tai kam laukti? Naujovinkite savo seną apsaugos sistemą į AX PRO arba AJAX belaidę apsaugos sistemą šiandien ir mėgaukitės ramybe, kurią suteikia žinojimas, kad jūsų turtas yra apsaugotas. Daugiau apie AX PRO ir AJAX produktus - AX PRO produktai , AJAX produktai

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai