Bevielės apsaugos sistemos komplektas garažui

 • Kraunamos nuotraukos
 •  

  Apsaugos sistemos komplektas skirtas nedidelėms buitinėms patalpoms arba garažui. Ši sistema skirta saugoti šeimininko turtą 24 valandas per parą ir nedelsiant SMS žinute arba skambučiu informuoti apie įsilaužimą. Sistemą paprasta įsirengti pačiam! Norimoje vietoje reikėtų pritvirtinti signalizacijos komponentus ir kompiuterio pagalba sujungti juos tarpusavyje naudojantis mūsų pateikta instrukcija. Apsaugos sistemą galite valdyti mobiliuoju telefonu skambučiu arba SMS žinute bei mobiliąja aplikacija.

  Komplektą sudaro:

  Centralė Pitbull EPIR3. Veikia GSM tinkle, įjungiama arba išjungiama nemokamu skambučiu iš telefono į SIM kortelę, kuri yra įstatyta ELDES EPIR3 įrenginyje. Daugiau informacijos apie centralę: SPAUSKITE ČIA.

  Belaidė vidinė sirena ELDES EWS3. Du aliarmo garsiakalbiai ir LED indikacija, didžiausias naudojimo atstumas viduje yra 30 metrų. Daugiau informacijos apie belaidę vidaus sirenąSPAUSKITE ČIA.

  Belaidis magnetinis durų kontaktas ELDES EWD2. Integruotas dūžio jutiklis, didžiausias naudojimo atstumas viduje yra 30 metrų. Daugiau informacijos apie belaidį magnetinį durų kontaktą: SPAUSKITE ČIA.

  Komplekte:

  1 x Centralė Pitbull EPIR3.

  1 x Belaidė vidinė sirena ELDES EWS3.

  1 x Belaidis magnetinis durų kontaktas ELDES EWD2.

  Komplekto komponentų kiekį galima keisti. Susisiekite!

 • Jus taip pat gali dominti

  EZVIZ belaidė apsaugos sistema BS-113A
  Belaidė apsauginė centralė A1Nuotolinis valdymo pultelis K2Judesio jutiklis T1Durų/langų magnetinis kontaktas T6Nereaguoja į gyvūnus iki 25kgWi-Fi
 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai