Bevielės apsaugos sistemos komplektas sodybai, namui

 • Kraunamos nuotraukos
 •  

  Apsaugos sistemos komplektas skirtas sodyba ir namui. Ši sistema skirta saugoti šeimininko turtą 24 valandas per parą ir nedelsiant SMS žinute arba skambučiu informuoti apie įsilaužimą. Sistemą paprasta įsirengti pačiam, tereikia norimoje vietoje pritvirtinti signalizacijos komponentus ir kompiuterio pagalba sujungti juos tarpusavyje naudojantis mūsų pateikta instrukcija. Apsaugos sistemą galite valdyti mobiliuoju telefonu skambučiu arba SMS žinute bei mobiliąja aplikacija.

  Komplektą sudaro:

  Centralė Pitbull EPIR3. Veikia GSM tinkle, įjungiama arba išjungiama skambučiu iš telefono į SIM kortelę, kuri yra įstatyta ELDES EPIR3 įrenginyje. SIM kortelė komplektuojama atskirai. Daugiau informacijos apie centralę: SPAUSKITE ČIA.

  Belaidė klaviatūra ELDES EWKB4. Apsaugos įjungimas ir išjungimas, PGM išėjimų valdymas, įmontuotas temperatūros jutiklis, klavišų pašvietimas. Daugiau informacijos apie belaidę klaviatūrą: SPAUSKITE ČIA.

  3 belaidžia judesio davikliai ELDES EWP3. Belaidžio ryšio atstumas iki 30m patalpose ir 3000m atvirose erdvėse, integruotas temperatūros sensorius, nereaguoja į gyvūnus iki 40 kilogramų. Daugiau informacijos apie belaidį judesio daviklį: SPAUSKITE ČIA.

  Belaidė lauko sirena ELDES EWS2. Garsinė aliarmo indikacija su įmontuotu garsiakalbiu, maksimalus belaidžio ryšio palaikomas atstumas patalpose iki 30m, atvirose vietose iki 150m. Vaizdinė aliarmo indikacija įmontuotais LED indikatoriais. Suderinamas su apsaugos sistemomis: ESIM264, EPIR, ESIM364. Paprastas prijungimas ir nustatymas naudojant ELDES Configuration Tool programinę įrangą. Daugiau informacijos apie vidinę sireną: SPAUSKITE ČIA.

  Belaidis magnetinis durų kontaktas ELDES EWD2. Integruotas dūžio jutiklis, didžiausias naudojimo atstumas viduje yra 30 metrų. Daugiau informacijos apie belaidį magnetinį durų kontaktą: SPAUSKITE ČIA.

  Komplekte:

  1 x Centralė Pitbull EPIR3.

  3 x Belaidis judesio daviklis ELDES EWP3.

  1 x Belaidė klaviatūra ELDES EWKB4.

  1 x Belaidė lauko sirena ELDES EWS2.

  1 x Belaidis magnetinis durų kontaktas ELDES EWD2.

  Komplekto komponentų kiekį galima keisti. Susisiekite!

 • Jus taip pat gali dominti

  EZVIZ belaidė apsaugos sistema BS-113A
  Belaidė apsauginė centralė A1Nuotolinis valdymo pultelis K2Judesio jutiklis T1Durų/langų magnetinis kontaktas T6Nereaguoja į gyvūnus iki 25kgWi-Fi
 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai