Prekių katalogas

Crossio LifePower 600 – Kilnojama energijos stotis

 • Crossio LifePower 600 – Kilnojama energijos stotis

  Crossio LifePower  600 Wh talpa – nemažai patikimos energijos, kad ir ką veiktumėte – keliaujate automobiliu ar furgonu, savaitgalį leidžiate kotedže, organizuojate sodo šventę, dirbate lauke ar tiesiog perdegė saugikliai .
  5 galingi išėjimai – 230 V lizdas, 12 V automobilinis įkroviklis, du USB-A QuickCharge prievadai ir vienas USB-C, kurio galia iki 60 W. Prijunkite fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį, automobilinį šaldytuvą, akumuliatorių maitinamą įrankį, droną ar net projektorius.
  Įkraukite per 3,5 valandos – pasirinkite iš 5 būdų, kaip įkrauti stotelę. Nuo klasikinio lizdo, per uždegimą automobilyje, iki saulės kolektorių. Sujunkite įkrovimą iš lizdo su USB-C ir įkraukite 80% talpos greičiau nei per 4 valandas.
  Lengva naudoti – tiesiog prijunkite įrenginį ir viskas. Viską matote skaidriame ekrane. Dėl rankenos ir 6 kilogramų svorio perkėlimas yra lengvas. Įkrovimo metu jis neskleidžia jokio triukšmo ar kvapo. Turi apsaugas nuo pažeidimų. 

 • Turėkite energijos sode, stovykloje ir dykumoje


  Nešiojama 600 Wh talpos energijos stotis Crossio LifePower yra idealus partneris kelionėms, stovyklavimui, kotedžui, sode ar darbui lauke. Tiesiog pasiimkite mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, droną, grąžtą, projektorių, šviestuvą ar šaldytuvą ir tiesiog prijunkite įrenginį. 

     7 lizdai ir mobilusis telefonas įkraunamas per 20 minučių


  Viską, ko reikia, prijungiate prie LifePower 600. Stotyje rasite klasikinį 230 V lizdą, kurio galia 600 W, tada labai populiarų 12 voltų išėjimą, pavyzdžiui, automobiliniam šaldytuvui, taip pat dviejų tipų USB išėjimai.

  Telefoną, palaikantį QuickCharge funkciją, galite įkrauti per 20 minučių per USB-A išvestį. USB-C išvestis turi Power Delivery funkciją, o maksimali 60 W galia puikiai tinka įkrauti visus šiuolaikinius nešiojamuosius kompiuterius.

  1x standartinis 230 V kintamosios srovės lizdas su gryna sinusine banga
  2x USB-A (QuickCharge iki 18 W)
  1x USB-C (mažiausiai 60 W)
  12 V automatinis uždegimas
  2x 12V DC 5521 

   


  Crossio LifePower 600 energijos užteks daug kam


  Stotis suteiks pakankamai energijos visiems įprastiems įrenginiams. Nesvarbu, ar jums reikia skraidyti dronu, dirbti lauke, didžėjauti sodo vakarėlyje ar laikyti maistą ir gėrimus šaltus kelyje. Stotis gali krauti įrenginį, kurio maksimali galia yra 600 W. 

   


  5 įkrovimo būdai ir įkraunama vos per 3,5 valandos


  Norėjome suteikti jums kuo daugiau laisvės įkraunant energijos stotį lauke ir kelyje. Štai kodėl galite rinktis iš iki 5 įkrovimo būdų. Įkrovimas per adapterį į el. lizdą yra pats natūraliausias pasirinkimas namuose, stovyklavietėje ar kotedže. Automobilyje jums labai patiks įkrovimas nuo uždegimo lizdo kelionės metu. Saulėtomis dienomis galėsite mėgautis nepriklausomybe nuo civilizacijos ir įkrauti stotelę naudodami saulės bateriją.    
  LifePower rūpinasi aukščiausios klasės saugumu ir ilgaamžiškumu


  Crossio LifePower 600 yra viena pirmųjų kilnojamų energijos stotelių su LifePo4 baterija. Jis laikomas vienu saugiausių ir moderniausių akumuliatorių pasaulyje. Didžiausias LifePo4 akumuliatoriaus privalumas, lyginant su įprastomis ličio jonų baterijomis, yra žymiai ilgesnis tarnavimo laikas. Jis taip pat skiriasi tūkstančiais įkrovimo ciklų ir dešimčių metų.

  LifePo4 dėka stotis yra itin saugi ir atspari pažeidimams bei praktiškai nedegi (mirksi iki 400 °C). Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jis pasižymi puikiomis talpos charakteristikomis, kai akumuliatoriaus efektyvumui beveik nedaro įtakos aukštesnė ar žemesnė temperatūra ar ilgas stoties neveiklumas.

  Ekrano dėka jūs visada viską matote


  Stotimi gali naudotis bet kas. Tiesiog įjunkite, prijunkite įrenginį prie vieno iš išėjimų – ir viskas. Jei, pavyzdžiui, prie LifePower 600 prijungsite per daug daiktų (virš 600 W) įrenginį, jis dėl apsaugos išsijungs ir nebus sugadintas. Stotis yra kompaktiška (27 cm) ir lengvai telpa po kojomis automobilyje. Jis sveria 6,5 ​​kg, o dėl rankenos transportuoti nėra jokių problemų.

  Iš ekrano galite sužinoti viską, ko jums reikia. Jis visada rodo srovės suvartojimą iš stoties, jos galią išreikštą procentais ir laiku arba įjungtus išėjimus. Jis taip pat įspės apie per aukštą (arba žemą) temperatūrą arba aušinimo ventiliatoriaus įjungimą. 

  Specifikacijos:

  Performance
  Type of batteries LifePo4
  Capacity Wh 600 Wh
  Capacity mAh 186 000 mAh/3.2V
  Performance 600 W
  Peak load 1 000 W
  Ports
  AC output 1x - AC 230V, 50/60 Hz
  2x USB-A output 5V/3A až 12V/1,5A (18 W)
  1x USB-C output 5V/3A až 20V/3A (60 W max)
  Input AC 7909 100 W max
  USB-C input 60 W max
  Input voltage 12~30 V
  Charging
  Charging socket + USB-C 3.5 to 5 hours (max 160 W)
  Charging from the socket 7,5 hod
  Recharging the ignition 8 hod (max 78 W)
  Charging from the panel 8-10 hod
  Recharge from USB-C 10 hod
  In general
  Producer CROSSIO
  Guarantee 2 years
  IP grade IP21
  Mass 6,8 kg
  Dimensions 27x20x25cm
  Material ABS + PC
  Operating temperature 0-40°C
  Function
  LED flashlight
  short circuit
  protection overload
  protection low voltage protection  

 • Jus taip pat gali dominti

  Jackery explorer 1000 kilnojama energijos stotis

  "Jackery Explorer 1000" yra viena galingiausių kilnojamų energijos stočių. Su 1002 Wh talpa, 1000 W nominalia galia (2000 W viršįtampio galia) ir keliais išėjimo įkrovimo/papildymo prievadais jis patenkina didesnės galios ir daugumos elektros prietaisų maitinimo poreikius.

   • Didesnė talpa ir didesnė galia: 1002 Wh (46,4 Ah) ličio baterijos talpa, 1000 W nominali galia ir 2000 W viršįtampio galia. 

  • Keli išvesties prievadai: du USB-C, du USB, vienas nuolatinės srovės prievadas ir trys kintamosios srovės lizdai (su gryna sinusine banga). Galėsite būti nepriklausomi nuo el. tinklo užmaitinti savo kameras, kompiuterius, ryšio įrenginius, taip pat kelioninį šaldytuvą, el. Grilių ir pan. 

  • „Green Outdoor Power Solution“: efektyvus saulės energijos įkrovimas su įmontuotu MPPT moduliu paverčia jį saulės energijos generatoriumi, skirtu poilsiui lauke. Pilnai įkraukite bateriją per maždaug 8 valandas, prijungę du „SolarSaga 100W“ saulės modulius. 

  • Nešiojamas ir kompaktiškas: sveria tik 10 kg, jis yra patogus nešiotis su patogia rankena. 

  • LCD ekranas su įkrovimo/išsikrovimo duomenimis ir akumuliatoriaus veikimo būsena. 

  145600 su PVM
  Jackery Explorer 2000 Pro kilnojama energijos stotis

  "Jackery Explorer 2000" yra viena galingiausių kilnojamų energijos stočių rinkoje. Su 2160 Wh talpa, 2000 W nominalia galia (2000 W viršįtampio galia) ir keliais išėjimo įkrovimo/papildymo prievadais ji maitina daugelį prietaisus, įskaitant kaitlentes, pilno dydžio šaldytuvus, oro kondicionierius ar alaus aušintuvus. Perkelkite savo šeimą ir draugišką veiklą į kitą lygį – nesvarbu, ar keliaujate kemperiu, ilsitės sode ar kotedže, organizuojate vakarėlį ar jums reikia patikimo maitinimo šaltinio. 

   • Didesnė talpa ir didesnė galia

  • Keli išvesties prievadai: du USB-C, du USB, vienas nuolatinės srovės prievadas ir trys kintamosios srovės lizdai (su gryna sinusine banga). Galėsite būti nepriklausomi nuo el. tinklo užmaitinti savo kameras, kompiuterius, ryšio įrenginius, taip pat kelioninį šaldytuvą, el. Grilių ir pan. 

  • „Green Outdoor Power Solution“: efektyvus saulės energijos įkrovimas su įmontuotu MPPT moduliu paverčia jį saulės energijos generatoriumi, skirtu poilsiui lauke. Pilnai įkraukite bateriją per mažiau nei 3 val. naudojant 6 vnt. Jackery Solar saga 200 w saulės modulius.

  • Nešiojamas: sveria tik 19 kg, jis yra patogus nešiotis su patogia rankena. 

  • LCD ekranas su įkrovimo/išsikrovimo duomenimis ir akumuliatoriaus veikimo būsena. 

  250800 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai