Klientų atsiliepimai

VŠĮ "Zoopark":

"Džiaugiamės pasirinkę STEBKAM savo vaizdo stebėjimo ir kitų saugumo sistemų partneriu, esame patenkinti įdiegtu sprendimu ir specialistų kosultacijomis" Direktorius Aleksandras Gavrilovas 

UAB "Senukų prekybos centras"

"Norime pasakyti, kad esame patenkinti bendradarbiavimu tarp „Senukų prekybos centro“ ir „Stebkam“. Džiugu, kad aktyviai vystome ir plečiame SPC asortimentą, įvedame naujas ir įdomias prekes, bei efektyviai sprendžiame iškilusias problemas." 

UAB "Lautra Motors":

„Esame dėkingi Stebkam už sumontuotą vaizdo stebėjimo sistemą. Atliktų darbų kokybe bei terminais esame patenkinti, viskas veikia nepriekaištingai.“ 

UAB "Creston":

"Išskirtiniai techniniai sprendimai, įnovatyvios idėjos bei puikus aptarnavimas išskiria Stebkam.lt iš visų kitų rinkoje veikiančių panašaus profilio įmonių. Creston komanda džiaugiasi partneriais, kuriuos gali drąsiai rekomenduoti ir kitiems!" Jonas Kėžys 

UAB "OSOS":

"Džiaugiamės turėdami galimybę dirbti su įnovatyvia ir šiuolaikiška įmone." 

UAB "Lifestyle Trade":

"Džiaugiuosi, kad pasirinkome Stebkam. Retai pasitaiko, kad kaina atitiktų kokybę, tačiau šiuo atveju gavome ne tik konkurencingą kainą, bet ir puikų aptarnavimą." Justas Jaškulis 

UAB "OPTIONRALLY":

"Esame labai patenkinti suteiktomis paslaugomis. Esant trikdžiams, visada labai operatyviai sulaukiame reikiamos pagalbos, todėl dėkojame už malonų bendradarbiavimą ir linkime Jums didžiausios sekmės!" 


UAB "Skalsa":

"Įmonėje pradėjus lankytis "nekviestam naktiniam svečiui" gavom reikiamą, sukonfiguruotą stebėjimo įrangą, kurią nesunkiai pasijungėm patys.
Kelių dienų bėgyje įranga atsipirko!
Dėkojame STEBKAM komandai, už operatyvią ir kokybišką pagalbą."  

"Džiaugiamės pasirinkę STEBKAM savo vaizdo stebėjimo ir kitų saugumo sistemų partneriu, esame patenkinti įdiegtu sprendimu ir specialistų konsultacijomis."
Direktorius Aleksandras Gavrilovas 

Viktoras Juodis (892 DNSB pirmininkas):

"Vaizdo stebėjimo kameros veikia puikiai, kokybė labai gera ir policija labai patenkinta medžiagos kokybe. Darbai buvo atlikti gerai ir greitai." 

Edvardas (386 GSEB pirmininkas):

"Kameras įsirengti privertė gyvenimas - kažkokie statybų ar remonto veikėjai vis užpildydavo privatų konteinerį atliekomis. Rinkausi ir konsultavausi ilgai, nes su kamerom jokių reikalų neturėjau. Išsirinkau Stebkam ir nesigailiu - patarė, pakonsultavo, kai sutarėm viską sukomplektavo ir paruošė darbui. Susimontavau pats ( kur reikėjo, pakonsultavo STEBKAM specialistai), nes dariau slaptos kameros variantą.

Jau pavyko užfiksuoti vieną niekadėją - atvažiuoja ryte ir verčia šiukšles į svetimą privatų konteinerį. Dabar medžiaga perduota Vilniaus savivaldybės tvarkos skyriui - žadėjo reaguoti. Dabar ir aš galiu patarti.

Dėkingas Stebkam darbuotojui Lukui Petrašiūnui už gerą investiciją į saugumą." 

Stanislavas Puodžiūnas:

"Kameros tarnauja, labai dėkingas, dėl apsaugos esu ramus, visada galiu matyti iš bet kur savo sodybą, net iš Amerikos stebėjau, geras dalykas!!!"

  • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

    esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai