Prekių katalogas

NUN4056GL Xiaomi Mi išmanios svarstyklės

 • NUN4056GL Xiaomi Mi išmanios svarstyklės

  Kaina 1815  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tikslus jutiklis išsamiai analizuos kūno pokyčius, kurie įvyksta jūsų kūne kiekvieną dieną. Mi Smart Scale 2 svarstyklių yra įrengtas su pažangiu ir patvariu jutikliu, kuris sugebės tiksliai užfiksuoti kiekvieną subtilų kūno pokytį su 50 g tikslumu. Kiekvienas valgis, kurį valgote, ir kiekvienas gėrimas, kurį geriate, bus protingai užregistruotas svarstyklėse. 

 • Tikslus jutiklis išsamiai analizuos kūno pokyčius, kurie įvyksta jūsų kūne kiekvieną dieną. Mi Smart Scale 2 svarstyklių yra įrengtas su pažangiu ir patvariu jutikliu, kuris sugebės tiksliai užfiksuoti kiekvieną subtilų kūno pokytį su 50 g tikslumu. Kiekvienas valgis, kurį valgote, ir kiekvienas gėrimas, kurį geriate, bus protingai užregistruotas svarstyklėse.

  Kontroliuokite savo treniruočių rezultatus su Mi Fit programėle, visi rezultatai ir pokyčiai laike yra išsaugoti debesyje. Padarykite savo fitneso tikslus lengvesnius dėka aiškių diagramų programėlėje. Treniruotės pritaikymas niekada nebuvo taip lengvas.

  Išmanus svorio analizė. Raskite savo tobulą svorį ir pagerinkite savo sveikatą. Mi Smart Scale 2 yra įrengtas su išmaniu svorio matavimo funkcija. Atsižvelgiant į ūgį, amžių, KMI ir kitus duomenis, Mi Smart Scale 2 svoris išmaniu būdu nustatys optimalų svorį jūsų kūno tipui.

  Kūno balanso testas. Uždarykite akis ir bandykite užfiksuoti tobulą pusiausvyrą. Ši pagrindinė fizinės veiklos forma leis jums pagerinti kūno koordinaciją ir pusiausvyrą, mažindama kūno jautrumą sužalojimams ir traumoms.

  Išmanus kiekvieno šeimos nario identifikavimas. Mi Smart Scale 2 svarstyklių gali atpažinti šeimos narius pagal duomenis, surinktus sveriant. Be iki 16 žmonių duomenų saugojimo, svarstyklių palaiko svečio funkciją, kuri leidžia atlikti matavimus be naudotojo duomenų išsaugojimo.

  Kūdikio svorio stebėjimas. Kai tėvas sveria pirmiausia ir tada laiko vaiką ant pečių, svarstyklių automatiškai parodys vaiko svorį. Žinoma, taip pat galite sverti gyvūnus taip pat.

  Parama matuojant mažus daiktus. Mi Smart Scale 2 svarstyklių gali sverti objektus pradedant nuo 100 g, dėka ko lengvai galite patikrinti mažų objektų, tokių kaip vaisiai ar siuntinį, svorį.

  Puikiai tinka bet kuriam vonios kambariui. Nepriklausomai nuo to, ar jums patinka minimalistinis stilius, vertinate miško ramybę ar gyvenate daugiabutyje. Išmaniosios svarstyklių 2 kristaliniai lygūs kraštai tinka bet kuriam namui.

   

  Techniniai duomenys:

  Maksimali apkrova 150 kg
  Tikslumas 50 g
  Maitinimo šaltinis 3 × AAA baterija
  Kūno diagnostika Kūno svoris
  Kūno masės indeksas
  Matavimo vienetai kg lb
  Bruto svoris 1.42
  Plotis 29.5
  Aukštis 3.5
  Gylis 30.2
  Naudotojų skaičius 16
  Bluetooth Bluetooth 5.0
  Tinkamos operacinės sistemos Apple iOSAndroid  

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai