Prekių katalogas

Optinis dvigubo pluošto modulis UTEPO SFP-1.25G-40km

  • Optinis dvigubo pluošto modulis UTEPO SFP-1.25G-40km

    Kaina 3482  su PVM
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Optinis dvigubo pluošto modulis UTEPO SFP-1.25G-40kmSujungimo nuotolis iki 40kmOptinių bangų ilgis: 1310nm
  • Energijos šaltinis The Host Power Supply
    Įtampos diapozonas DC 3.15V~3.45V
    Galios suvartojimas 1W
    Optinių bangų nuotolis 1310nm
    Išskiriamos šviesos galia -5~0dBm
    Imtuvo jautrumas -24 dBm
    Optinio pluošto tipas Single mode 9/125um
    Optinio pluošto prievadas LC
    Sujungimo nuotolis Single mode 40km
    ESD 1a contact discharge 3 level 1b air discharge 3 level Per: IEC61000-4-2
    Darbinė temperatūra 0°C - 70°C
    Laikymo temperatūra -40℃ ~ 70℃
    Atsparumas drėgmei (nesikondensuojantis) 0 ~ 95%
    Matmenys (L*W*H) 55.4mm × 13.7mm × 6.25mm
    Medžiaga Stainless steel
    Spalva White
    Svoris 17g

  • Jus taip pat gali dominti

    Kaina 237  su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Kaina 159  su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Kaina 162  su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
  • Prenumeruok ir laimėk

    esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai