Prekių katalogas

Optinis integruojamas ketiklis SFP-1.25G-20KM 1310 nm

  • Optinis integruojamas ketiklis SFP-1.25G-20KM 1310 nm

    Kaina 4677  su PVM
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Optinis imontuotas ketiklis SFP-1.25G-20KM 1310 nmSujungimo nuotolis 20kmPramoninisLC Duplex
  • Savybė

    Aprašymas

    Galia

    Energijos suvartojimas

    The Host Power Supply

    Įtampos nuotolis

    DC 3.15V~3.45V

    Sujungimas

    1W

    Optiniai parametrai

    Optinis bangų ilgis

    1310nm

    Išskleidžiamos šviesos galia

    -8~-3dBm

    Imtuvo jautrumas

    -24 dBm

    Perdavimo parametrai

    Optinio pluošto tipas

    Single mode 9/125um

    Optinio pluošto prievadas

    LC

    Perdavimo nuotolis

    Single mode 20km

    Apsauga

    ESD

    1a contact discharge 3 level

    1b air discharge 3 level

    Per: IEC61000-4-2

    Aplinkosauga

    Darbinė temperatūra

    0℃~70℃

    Laikymo temperatūra

    -40℃~70℃

    Atsparumas drėgmei

    0~95%

    Fiziniai parametrai

    Matmenys (L×W×H)

    55.4mm×13.7mm×6.25mm

    Medžiaga

    Stainless steel

    Spalva

    White

    Svoris

    17g

  • Jus taip pat gali dominti

    Kaina 157  su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Kaina 237  su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Kaina 103  su PVM
    Prekė išparduota. Susisiekite
  • Prenumeruok ir laimėk

    esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai