Prekių katalogas

Jackery SolarSaga 100W saulės modulis

 • Jackery SolarSaga 100W saulės modulis

  279  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Jackery SolarSaga 100 W monokristalinis saulės modulis, įsikraukite saulės energijos! Dėl didelio konversijos efektyvumo (iki 23). Saulės modulis sveria tik 4 kilogramus, yra lengvas, sulankstomas, su patogia rankena, todėl lengvai transportuojamas.  

 • Didelio efektyvumo saulės modulis: 
  Didelis konversijos efektyvumas (iki 23%), galima sukurti nešiojamą saulės generatoriaus sistemą kartu su Jackery Explorer 1000/500/300/240/160 nešiojamomis elektros stotimis (parduodama atskirai). Idealiai tinka naudoti stovyklaujant ar netikėtai nutrūkus elektros tiekimui.
  Saulės modulis turi USB išvestis:
  1 x USB-C išvestį;
  1 x USB-A išvestį.
  Vienu metu galima įkrauti kelis nešiojamus įrenginius, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, skaitmeninius fotoaparatus ir kt.
   

  Lengvas ir patvarus saulės kolektorius su laikikliu:

  Sulankstoma konstrukcija su TPE gumine rankena, bendras įrenginio svoris vos 4 kg. Patogu perkelti į skirtingas vietas. Nesunkiai sureguliuosite kampą naudodami įmontuotą atramą. Pagamintas iš patvaraus audinio, užtrauktuko ir PET medžiagos, atsparus aukštai temperatūrai (saulės modulis nėra atsparus vandeniui). 

  Puikiai suderinamas su Jackery Explorer 240, 500 ar 1000 nešiojamomis energijos stotimis:

  SolarSaga sudaro puikią porą su Jackery Explorer 240, Explorer 500, Explorer 1000 stotimis, kurias galite lengvai įkrauti naudodami saulės energiją, kad ir kur būtumėte. Tokiu atveju nešiojamos energijos stotys tampa tikrai neribotu energijos šaltiniu, nes jums tiesiog reikia saulės, kad pasikrautumėte įrenginius.
  Dvi USB išvestys integruotos ir pačiame SolarSaga saulės modulyje. Taigi net neprisijungę prie stoties, galite įkrauti telefoną, planšetinį kompiuterį, fotoaparatą ir bet kurį kitą įrenginį per saulės modulį. Tiesiog nukreipkite jį į saulę.
   


   Nešiojamas, lengvas ir labai paprastas.
  Jackery saulės kolektoriai pirmiausia yra suprojektuoti taip, kad būtų lengvai nešiojami, ir jūs galėtumėte būti mobilūs. Jie yra lengvai ir patogiai transportuojami dėkle ir beveik neužima vietos automobilyje. Išdėstymas, prijungimas ir surinkimas trunka 30 sekundžių.
   .


  SolarSaga 100W yra patikimas. Šis saulės kolektorius turi apsaugą nuo perkrovos, trumpojo jungimo ir viršįtampio. Jis nebijo šalčio ir aukštos temperatūros. Explorer 240, 500, 1000 kilnojamas energijos stotis galima įkrauti bet kur. Saulės kolektorius nėra atsparus lietui ar sniegui ir jo negalima laikyti. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai