Prekių katalogas

Zendure SuperBase Pro 1500 kilnojama 1440 Wh energijos stotis

 • Zendure SuperBase Pro 1500 kilnojama 1440 Wh energijos stotis

  183900 su PVM
  198000 Sutaupykite 14100
  Pasiūlymas galioja iki 2023-01-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Įrenginiai, tokie kaip nešiojamieji kompiuteriai, LED lempos, dronai, mini šaldytuvai ir projektoriai, gali būti maitinami naudojant SuperBase Pro ilgą laiką. 

 • Su pramoninės klasės ratais, teleskopine aliuminio rankena ir žemu svorio centru, SuperBase Pro sukurtas atsižvelgiant į „bet kada ir bet kur“ situaciją. Važiuodami juo per reljefą pamatysite, kad jis pakankamai tvirtas, kad prireikus ant viršaus būtų galima sukrauti kitą daiktą. 

  Visada būkite pasiruošę elektros energijos tiekimo nutraukimui. Laikykite savo didelės galios įrangą veikia namuose su SuperBase Pro, pvz kaip elektrinė keptuvė, virdulys, skrudintuvas, kavos virimo aparatas, plaukų džiovintuvas, trintuvas ir šaldytuvas taip pat gali užtikrinti iki 4000 W viršįtampio galią dideliems įrenginiams, kuriems reikia papildomų paleidimo srovė.  

  Išilgai viršaus ir užpakalinės briaunos „SuperBase Pro“ išsiskiria estetika, o kartu ir fiziniu atsparumu. Viduje SuperBase Pro yra sustiprintas nuo susidūrimų, todėl jis yra tvirtas ir patikimas lauko gaminys.  

  SuperBasePro yra iš aukštos kokybės ir aplinkai nekenksmingų medžiagų.

  Dizainą sukūrė Zhang Shengtong, patyręs pramonės dizaineris turintis daugybe Red Dot ir iF gaminių dizaino apdovanojimų.

  SuperBase Pro turi įmontuotą GPS ir 4G IoT (daiktų internetas) aparatūrą, jei tik turite 4G signalą, galite valdyti savo elektrinę iš bet kurios vietos. Programėlė „Smart Companion“ apsaugo nuo vagysčių, nuotoliniu būdu galite sekti būsenos atnaujinimus.

  „Smart Companion“ seka jūsų anglies dvideginio mažinimą, ir įkelia tuos duomenis į jūsų asmeninį ZenForest, kuriame galite palyginti savo žalios energijos naudojimą su draugais visame pasaulyje.

  Naujoji elektrinė palaiko „Over The Air“ atnaujinimus (OTA).  

  Parametrai ir specifikacijos 

  Talpa: 1440 Wh;
  Baterijos elementai: LiFePO4;
  Matmenys ir svoris: 44,6 x 27,6 x 35,2 cm 18.8 kg;
  AC įvestis: 1 800 W;
  DC įvestis: XT60; 12V-60V, 10A/600W Maks;
  Išvestis 6 x *AC: 2 000 W Max (100-120 V), didžiausia 4000 W; Maks. 2 000 W (220–240 V)
  APP: „Smart Companion“ programa
  Įkrovimo temperatūra 0°C iki 45°C
  Darbinė temperatūra: -20 °C iki 45°C
  Priedai dėžutėje: kintamosios srovės kabelis, MC4 iki XT60 laidas, MC 4 iki kintamosios srovės lizdinis laidas, priedų krepšys. 

 • Jus taip pat gali dominti

  Jackery explorer 1000 kilnojama energijos stotis

  "Jackery Explorer 1000" yra viena galingiausių kilnojamų energijos stočių. Su 1002 Wh talpa, 1000 W nominalia galia (2000 W viršįtampio galia) ir keliais išėjimo įkrovimo/papildymo prievadais jis patenkina didesnės galios ir daugumos elektros prietaisų maitinimo poreikius.

   • Didesnė talpa ir didesnė galia: 1002 Wh (46,4 Ah) ličio baterijos talpa, 1000 W nominali galia ir 2000 W viršįtampio galia. 

  • Keli išvesties prievadai: du USB-C, du USB, vienas nuolatinės srovės prievadas ir trys kintamosios srovės lizdai (su gryna sinusine banga). Galėsite būti nepriklausomi nuo el. tinklo užmaitinti savo kameras, kompiuterius, ryšio įrenginius, taip pat kelioninį šaldytuvą, el. Grilių ir pan. 

  • „Green Outdoor Power Solution“: efektyvus saulės energijos įkrovimas su įmontuotu MPPT moduliu paverčia jį saulės energijos generatoriumi, skirtu poilsiui lauke. Pilnai įkraukite bateriją per maždaug 8 valandas, prijungę du „SolarSaga 100W“ saulės modulius. 

  • Nešiojamas ir kompaktiškas: sveria tik 10 kg, jis yra patogus nešiotis su patogia rankena. 

  • LCD ekranas su įkrovimo/išsikrovimo duomenimis ir akumuliatoriaus veikimo būsena. 

  145600 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  CROSSIO LUMEE kuprinė su saulės kolektoriumi

  Unikali Crossio kuprinė su saulės kolektoriumi kasdieniam judėjimui visur ir visada. Ji nepaliks jūsų bėdoje, kai reikės pasikrauto savo mobilųjį įrenginį, o šalia nebus kito įtampos šaltinio. Į kurpinę tilps nešiojamasis kompiuteris, planšetė, asmeniniai daiktai ir kt.. 

  10900 su PVM
  Jackery Explorer 2000 Pro kilnojama energijos stotis

  "Jackery Explorer 2000" yra viena galingiausių kilnojamų energijos stočių rinkoje. Su 2160 Wh talpa, 2000 W nominalia galia (2000 W viršįtampio galia) ir keliais išėjimo įkrovimo/papildymo prievadais ji maitina daugelį prietaisus, įskaitant kaitlentes, pilno dydžio šaldytuvus, oro kondicionierius ar alaus aušintuvus. Perkelkite savo šeimą ir draugišką veiklą į kitą lygį – nesvarbu, ar keliaujate kemperiu, ilsitės sode ar kotedže, organizuojate vakarėlį ar jums reikia patikimo maitinimo šaltinio. 

   • Didesnė talpa ir didesnė galia

  • Keli išvesties prievadai: du USB-C, du USB, vienas nuolatinės srovės prievadas ir trys kintamosios srovės lizdai (su gryna sinusine banga). Galėsite būti nepriklausomi nuo el. tinklo užmaitinti savo kameras, kompiuterius, ryšio įrenginius, taip pat kelioninį šaldytuvą, el. Grilių ir pan. 

  • „Green Outdoor Power Solution“: efektyvus saulės energijos įkrovimas su įmontuotu MPPT moduliu paverčia jį saulės energijos generatoriumi, skirtu poilsiui lauke. Pilnai įkraukite bateriją per mažiau nei 3 val. naudojant 6 vnt. Jackery Solar saga 200 w saulės modulius.

  • Nešiojamas: sveria tik 19 kg, jis yra patogus nešiotis su patogia rankena. 

  • LCD ekranas su įkrovimo/išsikrovimo duomenimis ir akumuliatoriaus veikimo būsena. 

  250800 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai