Prekių katalogas

Zendure SuperBase Pro 1500 kilnojama 1440 Wh energijos stotis

 • Zendure SuperBase Pro 1500 kilnojama 1440 Wh energijos stotis

  Įrenginiai, tokie kaip nešiojamieji kompiuteriai, LED lempos, dronai, mini šaldytuvai ir projektoriai, gali būti maitinami naudojant SuperBase Pro ilgą laiką. 

 • Su pramoninės klasės ratais, teleskopine aliuminio rankena ir žemu svorio centru, SuperBase Pro sukurtas atsižvelgiant į „bet kada ir bet kur“ situaciją. Važiuodami juo per reljefą pamatysite, kad jis pakankamai tvirtas, kad prireikus ant viršaus būtų galima sukrauti kitą daiktą. 

  Visada būkite pasiruošę elektros energijos tiekimo nutraukimui. Laikykite savo didelės galios įrangą veikia namuose su SuperBase Pro, pvz kaip elektrinė keptuvė, virdulys, skrudintuvas, kavos virimo aparatas, plaukų džiovintuvas, trintuvas ir šaldytuvas taip pat gali užtikrinti iki 4000 W viršįtampio galią dideliems įrenginiams, kuriems reikia papildomų paleidimo srovė.  

  Išilgai viršaus ir užpakalinės briaunos „SuperBase Pro“ išsiskiria estetika, o kartu ir fiziniu atsparumu. Viduje SuperBase Pro yra sustiprintas nuo susidūrimų, todėl jis yra tvirtas ir patikimas lauko gaminys.  

  SuperBasePro yra iš aukštos kokybės ir aplinkai nekenksmingų medžiagų.

  Dizainą sukūrė Zhang Shengtong, patyręs pramonės dizaineris turintis daugybe Red Dot ir iF gaminių dizaino apdovanojimų.

  SuperBase Pro turi įmontuotą GPS ir 4G IoT (daiktų internetas) aparatūrą, jei tik turite 4G signalą, galite valdyti savo elektrinę iš bet kurios vietos. Programėlė „Smart Companion“ apsaugo nuo vagysčių, nuotoliniu būdu galite sekti būsenos atnaujinimus.

  „Smart Companion“ seka jūsų anglies dvideginio mažinimą, ir įkelia tuos duomenis į jūsų asmeninį ZenForest, kuriame galite palyginti savo žalios energijos naudojimą su draugais visame pasaulyje.

  Naujoji elektrinė palaiko „Over The Air“ atnaujinimus (OTA).  

  Parametrai ir specifikacijos 

  Talpa: 1440 Wh;
  Baterijos elementai: LiFePO4;
  Matmenys ir svoris: 44,6 x 27,6 x 35,2 cm 18.8 kg;
  AC įvestis: 1 800 W;
  DC įvestis: XT60; 12V-60V, 10A/600W Maks;
  Išvestis 6 x *AC: 2 000 W Max (100-120 V), didžiausia 4000 W; Maks. 2 000 W (220–240 V)
  APP: „Smart Companion“ programa
  Įkrovimo temperatūra 0°C iki 45°C
  Darbinė temperatūra: -20 °C iki 45°C
  Priedai dėžutėje: kintamosios srovės kabelis, MC4 iki XT60 laidas, MC 4 iki kintamosios srovės lizdinis laidas, priedų krepšys. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai