Prekių katalogas

Ajax bevielės apsaugos sistemos komplektas garažui (baltas)

 • Ajax bevielės apsaugos sistemos komplektas garažui (baltas)

  Kaina 54275  su PVM
  62105  Sutaupykite 7830 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  AJAX belaidės apsaugos sistemos komplektas, kuris suteiks galimybę apsaugoti nedidelę patalpą, garažą, pašiūrę ar sandėliuką nuo įsibrovimo ir gaisro. Paprastas ir greitas belaidžių jutiklių montavimas, aiškus programavimas per aplikaciją telefone. Gausite visą informaciją apie sistemos būseną ir aliarmus realiu laiku internetu, galėsite valdyti sistemos vartotojus ir esant reikalui prijungti sistemą fizinės saugos stebėjimo pulte su reagavimo paslaugomis.  

 • Komplekte yra viskas, ko reikia norint efektyviai saugoti nedidelį garažą, pašiūrę ar sandėliuką. Sistemą sukonfigūruoti užtrunka vos kelias minutes, o valdymas itin paprastas – galėsite viską valdyti telefonu per mobilią aplikaciją, gauti informaciją apie sistemos būseną ir įvykius.

  Išmanioji centralė „Ajax Hub 2“ užtikrina sklandų ir nenutrūkstamą visos sistemos darbą, palaiko ryšį su visais sistemą sudarančiais jutikliais, kontroliuoja jų veikimą, gauna ir apdoroja fiksuojamus duomenis ir prireikus iškart informuoja apie galimą įsilaužimą, gaisro ar užliejimo pavojų. Pranešimai siunčiami visiems sistemos naudotojams. Valdyti ir keisti išmaniosios centralės „Ajax Hub 2“, kaip ir visų kitų „Ajax“ įrenginių, nustatymus galėsite naudodamiesi „Ajax Security System“ programėle tiesiog savo išmaniojo telefono ar kompiuterio ekrane. 

  Kompaktiškas ir belaidis „Ajax MotionProtect“ judesio detektorius atpažįsta tik žmogaus judėjimą ir fiksuoja judesius iki 12 metrų atstumu. Valdyti ir keisti judesio detektoriaus „Ajax MotionProtect“ nustatymus galėsite naudodamiesi „Ajax Security System“ programėle tiesiog savo išmaniojo įrenginio ar kompiuterio ekrane.

  Magnetinis durų ir langų kontaktas "Ajax DoorProtect" leis apsaugoti perimetrą ne tik Jums esant nutolus, bet ir ilsintis viduje nakties metu. Šie jutikliai gali būti naudojami "nakties režimu", kuomet sistema leis laisvai judėti viduje nesukeliant aliarmo ir saugos tik duris ir langus, o aptikus jų pravėrima nedelsiant informuos apie įsilaužimą.

  Dūmų detektorius „Ajax FireProtect" turi integruotą sireną, todėl kilus gaisro pavojui, ji ims kaukti net 85 dB stiprumu. Užfiksavęs dūmus detektorius tuoj pat siunčia signalą išmaniajai centralei, o pastaroji įspėja Jus žinute programėlėje išmaniajame telefone.

  Vidinė sirena "Ajax StreeSiren" užtikrins, kad esant įsilaužimui ar dūmams būtų skleidžiamas garsus aliarmo signalas, kuris padės atbaidyti įsilaužėlius ir atkreips Jūsų ir aplinkinių dėmesį.

  „Ajax KeyPad“ belaidė valdymo klaviatūra skirta „Ajax“ apsaugos sistemai valdyti – įjungti, išjungti apsaugą, aktyvinti tam tikras zonas. Saugus ir patogus naudojimas – apsauga įsijungia paspaudus vos dieną mygtuką arba suvedus kodą.
   

   

  Komplekte:

  1x  Ajax Hub 2 išmanioji centralė (balta). Plačiau apie įrenginį ČIA.

  1x Ajax MotionProtect judesio detektorius (baltas). Plačiau apie įrenginį ČIA

  1x Ajax DoorProtect magnetinis durų ir langų kontaktas (baltas). Plačiau apie įrenginį ČIA

  1x Ajax FireProtect dūmų detektorius (baltas). Plačiau apie įrenginį ČIA

  1x Ajax KeyPad belaidė valdymo klaviatūra (juoda). Plačiau apie įrenginį ČIA

  1 x Ajax StreetSiren lauko sirena (balta). Plačiau apie įrenginį ČIA

 • Jus taip pat gali dominti

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai