Ajax FireProtect dūmų detektorius (baltas)

 • Kraunamos nuotraukos
 • Kompaktiškas ir belaidis „Ajax FireProtect" dūmų detektorius - būtina saugumo priemonė kiekvienam gyvenamajam būstui ar biurui.

  Atpažįsta ir praneša apie realų pavojų
  Detektorius ne tik aptinka dūmus, bet ir fiksuoja staigų temperatūros pokytį patalpoje - jai padidėjus iki 54-65°C, kaip ir dūmų aptikimo atveju, suveikia detektoriaus sirena.

  Didelis atstumas- ne kliūtis
  Dėl unikalios „Jeweler" ryšio technologijos stiklo dūžio detektorių „Ajax FireProtect" galima tvirtinti net iki 1300 metrų atstumu nuo išmaniosios centralės „Ajax Hub" - signalas be vargo ją pasieks.

  Paprasta įrengti ir valdyti
  Dūmų detektorius „Ajax FireProtect" prie "Ajax" apsaugos sistemos prijungsite išmaniuoju įrenginiu nuskenavę ant pakuotės esantį QR kodą ir atlikę kelis veiksmus „Ajax Security System" programėlėje. Be to, dėl specialių „SmartBracket" laikiklių detektorių labai lengvai pritvirtinsite prie vertikalių paviršių.

  Garsiai ir laiku
  Dūmų detektorius „Ajax FireProtect" turi integruotą sireną, todėl kilus gaisro pavojui, ji ims kaukti net 85 dB stiprumu. Užfiksavęs dūmus detektorius tuoj pat siunčia signalą išmaniajai centralei, o pastaroji įspėja Jus žinute išmaniajame telefone.

  Ilgai tarnaujanti baterija
  Dūmų detektorius „Ajax FireProtect" veikia su standartinėmis keičiamomis baterijomis. Įrenginys energiją naudoja itin taupiai, todėl vienas baterijų rinkinys tarnaus net iki 4 metų.

  * Norint išnaudoti visas dūmų detektoriaus „Ajax FireProtect" galimybes, jis turi būti susietas su išmaniąja centrale. Taip pat reikia turėti išmanųjį įrenginį su „Android 4.1", „iOS 9" arba naujesne šių operacinių sistemų versija.

  Techniniai duomenys
  Ryšio tipas: Wireless
  Naudojimo vieta: vidus
  Temperatūros jutiklis: nuo +54°C iki 65°C
  Aliarmo tipas: šviesa ir garsas
  Ryšio protokolas: Jeweller (868.0-868.6 MHz)
  Didžiausias atstumas tarp detektoriaus ir centralės: iki 1,300 m (atviroje vietoje)
  Maitinimas: 2 CR2 baterijos
  Baterijos tarnavimo laikas: iki 4 metų
  Veikia temperatūroje: nuo 0°C iki +65°C
  Atsparumas drėgmei: Up to 80%
  Dydis: 132x132x31 mm
  Svoris: 220 g

  Komplektacija
  Dūmų detektorius
  2 CR2 baterijos
  CR2032 papildoma baterija
  Įrengimo rinkinys

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai