Prekių katalogas

Ajax bevielės apsaugos sistemos komplektas individualiam namui (baltas)

 • Ajax bevielės apsaugos sistemos komplektas individualiam namui (baltas)

  Kaina 102400  su PVM
  113829  Sutaupykite 11429 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  AJAX belaidės apsaugos sistemos komplektas individualiam namui subalansuotas apsaugoti pagrindinius perimetro taškus - langus, kiemo ir pagrindines duris, garažo vartus, bei vidaus plotą. Sistema saugo namus jus dieną ir naktį, poilsio metu, saugos ir įspėsi apie įsilaužimą ir gaisro pavojų. Dėl belaidės jutiklių technologijos, sistema diegiama greitai ir paprastai, sistemos programavimas ir paleidimas truks vos kelias minutes, o visą informaciją apie sistemos būseną ir aliarmus gausite į telefone aplikaciją realiu laiku. Esant poreikiui, galėsite prijungti sistemą prie fizinės saugos kompanijos centrinio stebėjimo pulto ir naudotis greitojo reagavimo paslaugomis.

 • Komplekte yra viskas, ko reikia norint apsaugoti savo namus nuo įsilaužimo ir gaisro pavojaus. Sistemą sukonfigūruoti užtrunka vos kelias minutes, o valdymas itin paprastas – galėsite viską valdyti telefonu per mobilią aplikaciją, gauti informaciją apie sistemos būseną ir įvykius. Sistemą nesudėtingai galėsite prijungti prie apsaugos kompanijos centrinio stebėjimo pulto. 

  Išmanioji centralė „Ajax Hub 2“ užtikrina sklandų ir nenutrūkstamą visos sistemos darbą, palaiko ryšį su visais sistemą sudarančiais jutikliais, kontroliuoja jų veikimą, gauna ir apdoroja fiksuojamus duomenis ir prireikus iškart informuoja apie galimą įsilaužimą, gaisro ar užliejimo pavojų. Pranešimai siunčiami visiems sistemos naudotojams. Valdyti ir keisti išmaniosios centralės „Ajax Hub 2“, kaip ir visų kitų „Ajax“ įrenginių, nustatymus galėsite naudodamiesi „Ajax Security System“ programėle tiesiog savo išmaniojo telefono ar kompiuterio ekrane. 

  Kompaktiškas ir belaidis „Ajax MotionProtect“ judesio detektorius atpažįsta tik žmogaus judėjimą ir fiksuoja judesius iki 12 metrų atstumu, taip pat yra atsparus reagavimui į gyvūnams iki 20 kg. ir iki 50 cm aukščio. Valdyti ir keisti judesio detektoriaus „Ajax MotionProtect“ nustatymus galėsite naudodamiesi „Ajax Security System“ programėle tiesiog savo išmaniojo įrenginio ar kompiuterio ekrane.

  Magnetinis durų ir langų kontaktas "Ajax DoorProtect" leis apsaugoti perimetrą ne tik Jums esant nutolus, bet ir ilsintis viduje nakties metu. Šie jutikliai gali būti naudojami "nakties režimu", kuomet sistema leis laisvai judėti viduje nesukeliant aliarmo ir saugos tik duris ir langus, o aptikus jų pravėrimą nedelsiant informuos apie įsilaužimą.

  Dūmų detektorius „Ajax FireProtect" turi integruotą sireną, todėl kilus gaisro pavojui, ji ims kaukti net 85 dB stiprumu. Užfiksavęs dūmus detektorius tuoj pat siunčia signalą išmaniajai centralei, o ji įspėja Jus žinute programėlėje išmaniajame telefone.

  Vidinė sirena "Ajax HomeSiren" užtikrins, kad esant įsilaužimui ar dūmams būtų skleidžiamas garsus aliarmo signalas, kuris padės atbaidyti įsilaužėlius ir atkreips Jūsų ir aplinkinių dėmesį.

  Lauko sirena "Ajax StreetSiren" – neatskiriama apsaugos sistemos dalis, laiku ir garsiai pranešdama apie namų saugumui iškilusį pavojų. Įrenginys pritaikymas veikti lauko sąlygomis nuo 20 laipsnių šalčio iki 60 laipsnių šilumos. 

  „Ajax KeyPad“ belaidė valdymo klaviatūra skirta „Ajax“ apsaugos sistemai valdyti – įjungti, išjunti apsaugą, aktyvinti tam tikras zonas. Saugus ir patogus naudojimas – apsauga įsijungia paspaudus vos dieną mygtuką arba suvedus kodą.
   

   

  Komplekte:

  1x  Ajax Hub 2 išmanioji centralė (balta). Plačiau apie įrenginį ČIA.

  3x Ajax MotionProtect judesio detektorius (baltas). Plačiau apie įrenginį ČIA

  4x Ajax DoorProtect magnetinis durų ir langų kontaktas (baltas). Plačiau apie įrenginį ČIA

  4x Ajax FireProtect dūmų detektorius (baltas). Plačiau apie įrenginį ČIA

  1x Ajax KeyPad belaidė valdymo klaviatūra (juoda). Plačiau apie įrenginį ČIA

  1x Ajax StreetSiren lauko sirena (balta). Plačiau apie įrenginį ČIA

  1x Ajax HomeSiren vidaus sirena (balta). Plačiau apie įrenginį ČIA.

 • Jus taip pat gali dominti

 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai