Prekių katalogas

Kilnojamos energijos stotys

 • Kas yra nešiojama įkrovimo/ energijos stotis?
  Nešiojama įkrovimo stotis yra didelės galios „power“ bankas. Daug didesnis iš išmanesnis už mums įprastas mažas išorines baterijas. Jis turi daug didesnę talpą ir daug skirtingų išėjimų. Galite įkrauti mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, droną, fotoaparatą, automobilio šaldytuvą, mažą šaldiklį ar garsiakalbius ir pan.


  Kokios yra nešiojamos įkrovimo/ energijos stoties naudos?
  Skirtingai nuo benzininių generatorių, akumuliatorinė įkrovimo stotis nekelia triukšmo ir nedūmina. Didelis „Jackery“ energijos stoties privalumas yra tai, kad ji yra lengva ir kompaktiška. Galite nešiotis kuprinėje ar net rankoje, neužims daug vietos automobilyje. Tai idealus partneris bet kokiems jūsų nuotykiams. Nesvarbu, ar keliaujate automobiliu, ar žvejojate, ar stovyklaujate, ar ilsitės su draugais vasarnamyje. Ją galite lengvai įkrauti iš elektros lizdo, per automobilio degiklį arba naudodami saulės modulius/ elementus.   

  CROSSIO LUMEE kuprinė su saulės kolektoriumi

  Unikali Crossio kuprinė su saulės kolektoriumi kasdieniam judėjimui visur ir visada. Ji nepaliks jūsų bėdoje, kai reikės pasikrauto savo mobilųjį įrenginį, o šalia nebus kito įtampos šaltinio. Į kurpinę tilps nešiojamasis kompiuteris, planšetė, asmeniniai daiktai ir kt.. 

  99  su PVM
  109  Sutaupykite 10 
  Jackery SolarSaga 100W saulės modulis

  Jackery SolarSaga 100 W monokristalinis saulės modulis, įsikraukite saulės energijos! Dėl didelio konversijos efektyvumo (iki 23). Saulės modulis sveria tik 4 kilogramus, yra lengvas, sulankstomas, su patogia rankena, todėl lengvai transportuojamas.  

  313  su PVM
  333  Sutaupykite 20 
  Jackery Explorer 500 – Kilnojama energijos stotis

  „Jackery Explorer 500“ yra nešiojama 518 Wh energijos stotis/ akumuliatorinė stotis. Tai viena lengviausių ir kompaktiškiausių įkraunamų nešiojamų ličio baterijų rinkoje. 

  Energijos stoties talpa – 518 Wh: „Jackery Explorer 500“ turi 518 vatų (24 Ah, 21,6 V) ličio jonų akumuliatorių. Joje yra 1* kintamosios srovės lizdas (110 V 500 W 1000 W), 3* USB-A prievadai, 2* nuolatiniai prievadai ir 1* automobilio prievadas, skirtas daugeliui prietaisų, įskaitant mini šaldytuvą, dulkių siurblį ar televizorių, nuo mažos galios iki didelės galios.
  Sukurta nešiojimui: „Jackery Explorer 500“ kilnojama energijos stotis yra maždaug krepšinio kamuolio dydžio ir turi tvirtą rankeną. Ją lengva nešiotis, o dėl kompaktiškos konstrukcijos „Jakery Explorer 500“ puikiai tinka mėgaujantis keliavimu kemperiais, stovyklaujant ir pan.
  Keturi įkrovimo būdai: su įmontuotu MPPT valdikliu „Jackery Explorer 500“ gali būti lengvai įkraunama naudojant efektyvų saulės elementą „Solar Saga 100W“ (parduodamas atskirai), kad būtų užtikrinta nepriklausoma energija. Taip pat galite naudoti kitus lanksčius įkrovimo būdus su el. lizdu, automobilio lizdu ar elektros generatoriumi.

  615  su PVM
  685  Sutaupykite 70 
  Jackery PowerBar 23 200 mAh išorinė baterija

  Didelės talpos išorinė baterija (power bankas) su klasikiniu 220 V lizdu, kurio galia 85 W, ir dar trimis prievadais: USB-A su greito įkrovimo 3.0, USB-C ir 5V / 2.4A USB palaikymu. Jis idealiai tinka įkrauti telefonus ir nešiojamuosius kompiuterius kelyje. „Jackery PowerBar“ išorinė baterija yra kompaktiška ir atitinka skrydžiams keliamus reikalavimus, todėl galite ją skraidintis rankiniame bagaže. 

  117  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Jackery explorer 1000 kilnojama energijos stotis

  "Jackery Explorer 1000" yra viena galingiausių kilnojamų energijos stočių. Su 1002 Wh talpa, 1000 W nominalia galia (2000 W viršįtampio galia) ir keliais išėjimo įkrovimo/papildymo prievadais jis patenkina didesnės galios ir daugumos elektros prietaisų maitinimo poreikius.

   • Didesnė talpa ir didesnė galia: 1002 Wh (46,4 Ah) ličio baterijos talpa, 1000 W nominali galia ir 2000 W viršįtampio galia. 

  • Keli išvesties prievadai: du USB-C, du USB, vienas nuolatinės srovės prievadas ir trys kintamosios srovės lizdai (su gryna sinusine banga). Galėsite būti nepriklausomi nuo el. tinklo užmaitinti savo kameras, kompiuterius, ryšio įrenginius, taip pat kelioninį šaldytuvą, el. Grilių ir pan. 

  • „Green Outdoor Power Solution“: efektyvus saulės energijos įkrovimas su įmontuotu MPPT moduliu paverčia jį saulės energijos generatoriumi, skirtu poilsiui lauke. Pilnai įkraukite bateriją per maždaug 8 valandas, prijungę du „SolarSaga 100W“ saulės modulius. 

  • Nešiojamas ir kompaktiškas: sveria tik 10 kg, jis yra patogus nešiotis su patogia rankena. 

  • LCD ekranas su įkrovimo/išsikrovimo duomenimis ir akumuliatoriaus veikimo būsena. 

  1289  su PVM
  1339  Sutaupykite 50 
  Jackery Explorer 240 kilnojama 240 Wh energijos stotis

  „Jackery 240 Explorer“ yra lengva nešiojama išorinė baterija. Ji sveria tik 3 kilogramus ir yra viena mažiausių ir lengviausių stočių rinkoje. Lengvai telpa į kuprinę ir aprūpina energija kelyje. Ji gali bent 20 kartų įkrauti Jūsų išmanųjį telefoną, 40 kartų „GoPro“ kamerą ar 4-5 kartus nešiojamąjį kompiuterį. Joje įmontuotos kelios skirtingos energijos išvesties galimybės ir keletas įkrovimo galimybių. 

  299  su PVM
  36180 Sutaupykite 6280