Prekių katalogas

Kilnojamos energijos stotys

 • Kas yra nešiojama įkrovimo/ energijos stotis?
  Nešiojama įkrovimo stotis yra didelės galios „power bankas". Daug didesnis iš išmanesnis už mums įprastas mažas išorines baterijas. Jis turi daug didesnę talpą ir daug skirtingų išėjimų. Galite įkrauti mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, droną, fotoaparatą, automobilio šaldytuvą, mažą šaldiklį ar garsiakalbius ir pan.


  Kokios yra nešiojamos įkrovimo/ energijos stoties naudos?
  Skirtingai nuo benzininių generatorių, akumuliatorinė įkrovimo stotis nekelia triukšmo ir nedūmina. Didelis "Jackery“ energijos stoties privalumas yra tai, kad ji yra lengva ir kompaktiška. Galite nešiotis kuprinėje ar net rankoje, neužims daug vietos automobilyje. Tai idealus partneris bet kokiems jūsų nuotykiams. Nesvarbu, ar keliaujate automobiliu, ar žvejojate, ar stovyklaujate, ar ilsitės su draugais vasarnamyje. Ją galite lengvai įkrauti iš elektros lizdo, per automobilio degiklį arba naudodami saulės modulius/ elementus.   Šioje kategorijoje rasite patikimo JAV gamintojo Jackery kilnojamas energijos stotis - Power stations: Jackery Explorer 240, Jackery Explorer 500, Jackery Explorer 1000 ir saulės modulius Jackery SolarSaga.

  VTOMAN Jump 1000 kilnojama energijos stotis

  Kilnojama energijos stotis VTOMAN „Jump 1000“ yra itin saugi VTOMAN LIFEBMS baterijų sistema, kuri užtikrina iki 10 baterijų apsaugos priemonių saugiam įkrovimui, įskaitant apsaugą nuo perkrovimo, apsaugą nuo per didelio iškrovimo, apsaugą nuo viršįtampių, apsaugą nuo viršsrovių, apsauga nuo aukštos temperatūros ir kt. Be to, dėl integruotos LiFePO4 baterijos VTOMAN „Jump 1000“ yra atsparesnis karščiui.

  119900 su PVM
  CROSSIO LUMEE kuprinė su saulės kolektoriumi

  Unikali Crossio kuprinė su saulės kolektoriumi kasdieniam judėjimui visur ir visada. Ji nepaliks jūsų bėdoje, kai reikės pasikrauto savo mobilųjį įrenginį, o šalia nebus kito įtampos šaltinio. Į kurpinę tilps nešiojamasis kompiuteris, planšetė, asmeniniai daiktai ir kt.. 

  10900 su PVM
  Zendure SuperBase Pro 2000 kilnojama 2096 Wh energijos stotis

  Įrenginiai, tokie kaip nešiojamieji kompiuteriai, LED lempos, dronai, mini šaldytuvai ir projektoriai, gali būti maitinami naudojant SuperBase Pro ilgą laiką. SuperBase Pro 2000 netgi gali įkrauti jūsų elektromobilį!

  114500 su PVM
  229000 Sutaupykite 114500
  Zendure SuperBase Pro 1500 kilnojama 1440 Wh energijos stotis

  Įrenginiai, tokie kaip nešiojamieji kompiuteriai, LED lempos, dronai, mini šaldytuvai ir projektoriai, gali būti maitinami naudojant SuperBase Pro ilgą laiką. 

  99000 su PVM
  198000 Sutaupykite 99000
  Crossio LifePower 600 – Kilnojama energijos stotis

  Crossio LifePower  600 Wh talpa – nemažai patikimos energijos, kad ir ką veiktumėte – keliaujate automobiliu ar furgonu, savaitgalį leidžiate kotedže, organizuojate sodo šventę, dirbate lauke ar tiesiog perdegė saugikliai .
  5 galingi išėjimai – 230 V lizdas, 12 V automobilinis įkroviklis, du USB-A QuickCharge prievadai ir vienas USB-C, kurio galia iki 60 W. Prijunkite fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį, automobilinį šaldytuvą, akumuliatorių maitinamą įrankį, droną ar net projektorius.
  Įkraukite per 3,5 valandos – pasirinkite iš 5 būdų, kaip įkrauti stotelę. Nuo klasikinio lizdo, per uždegimą automobilyje, iki saulės kolektorių. Sujunkite įkrovimą iš lizdo su USB-C ir įkraukite 80% talpos greičiau nei per 4 valandas.
  Lengva naudoti – tiesiog prijunkite įrenginį ir viskas. Viską matote skaidriame ekrane. Dėl rankenos ir 6 kilogramų svorio perkėlimas yra lengvas. Įkrovimo metu jis neskleidžia jokio triukšmo ar kvapo. Turi apsaugas nuo pažeidimų. 

  59500 su PVM
  Jackery Explorer 2000 Pro kilnojama energijos stotis

  "Jackery Explorer 2000" yra viena galingiausių kilnojamų energijos stočių rinkoje. Su 2160 Wh talpa, 2000 W nominalia galia (2000 W viršįtampio galia) ir keliais išėjimo įkrovimo/papildymo prievadais ji maitina daugelį prietaisus, įskaitant kaitlentes, pilno dydžio šaldytuvus, oro kondicionierius ar alaus aušintuvus. Perkelkite savo šeimą ir draugišką veiklą į kitą lygį – nesvarbu, ar keliaujate kemperiu, ilsitės sode ar kotedže, organizuojate vakarėlį ar jums reikia patikimo maitinimo šaltinio. 

   • Didesnė talpa ir didesnė galia

  • Keli išvesties prievadai: du USB-C, du USB, vienas nuolatinės srovės prievadas ir trys kintamosios srovės lizdai (su gryna sinusine banga). Galėsite būti nepriklausomi nuo el. tinklo užmaitinti savo kameras, kompiuterius, ryšio įrenginius, taip pat kelioninį šaldytuvą, el. Grilių ir pan. 

  • „Green Outdoor Power Solution“: efektyvus saulės energijos įkrovimas su įmontuotu MPPT moduliu paverčia jį saulės energijos generatoriumi, skirtu poilsiui lauke. Pilnai įkraukite bateriją per mažiau nei 3 val. naudojant 6 vnt. Jackery Solar saga 200 w saulės modulius.

  • Nešiojamas: sveria tik 19 kg, jis yra patogus nešiotis su patogia rankena. 

  • LCD ekranas su įkrovimo/išsikrovimo duomenimis ir akumuliatoriaus veikimo būsena. 

  250800 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Jackery Explorer 500 – Kilnojama energijos stotis

  „Jackery Explorer 500“ yra nešiojama 518 Wh energijos stotis/ akumuliatorinė stotis. Tai viena lengviausių ir kompaktiškiausių įkraunamų nešiojamų ličio baterijų rinkoje. 

  Energijos stoties talpa – 518 Wh: „Jackery Explorer 500“ turi 518 vatų (24 Ah, 21,6 V) ličio jonų akumuliatorių. Joje yra 1* kintamosios srovės lizdas (110 V 500 W 1000 W), 3* USB-A prievadai, 2* nuolatiniai prievadai ir 1* automobilio prievadas, skirtas daugeliui prietaisų, įskaitant mini šaldytuvą, dulkių siurblį ar televizorių, nuo mažos galios iki didelės galios.
  Sukurta nešiojimui: „Jackery Explorer 500“ kilnojama energijos stotis yra maždaug krepšinio kamuolio dydžio ir turi tvirtą rankeną. Ją lengva nešiotis, o dėl kompaktiškos konstrukcijos „Jakery Explorer 500“ puikiai tinka mėgaujantis keliavimu kemperiais, stovyklaujant ir pan.
  Keturi įkrovimo būdai: su įmontuotu MPPT valdikliu „Jackery Explorer 500“ gali būti lengvai įkraunama naudojant efektyvų saulės elementą „Solar Saga 100W“ (parduodamas atskirai), kad būtų užtikrinta nepriklausoma energija. Taip pat galite naudoti kitus lanksčius įkrovimo būdus su el. lizdu, automobilio lizdu ar elektros generatoriumi.

  88400 su PVM
  Jackery explorer 1000 kilnojama energijos stotis

  "Jackery Explorer 1000" yra viena galingiausių kilnojamų energijos stočių. Su 1002 Wh talpa, 1000 W nominalia galia (2000 W viršįtampio galia) ir keliais išėjimo įkrovimo/papildymo prievadais jis patenkina didesnės galios ir daugumos elektros prietaisų maitinimo poreikius.

   • Didesnė talpa ir didesnė galia: 1002 Wh (46,4 Ah) ličio baterijos talpa, 1000 W nominali galia ir 2000 W viršįtampio galia. 

  • Keli išvesties prievadai: du USB-C, du USB, vienas nuolatinės srovės prievadas ir trys kintamosios srovės lizdai (su gryna sinusine banga). Galėsite būti nepriklausomi nuo el. tinklo užmaitinti savo kameras, kompiuterius, ryšio įrenginius, taip pat kelioninį šaldytuvą, el. Grilių ir pan. 

  • „Green Outdoor Power Solution“: efektyvus saulės energijos įkrovimas su įmontuotu MPPT moduliu paverčia jį saulės energijos generatoriumi, skirtu poilsiui lauke. Pilnai įkraukite bateriją per maždaug 8 valandas, prijungę du „SolarSaga 100W“ saulės modulius. 

  • Nešiojamas ir kompaktiškas: sveria tik 10 kg, jis yra patogus nešiotis su patogia rankena. 

  • LCD ekranas su įkrovimo/išsikrovimo duomenimis ir akumuliatoriaus veikimo būsena. 

  145600 su PVM
  Jackery Explorer 240 kilnojama 240 Wh energijos stotis

  „Jackery 240 Explorer“ yra lengva nešiojama išorinė baterija. Ji sveria tik 3 kilogramus ir yra viena mažiausių ir lengviausių stočių rinkoje. Lengvai telpa į kuprinę ir aprūpina energija kelyje. Ji gali bent 20 kartų įkrauti Jūsų išmanųjį telefoną, 40 kartų „GoPro“ kamerą ar 4-5 kartus nešiojamąjį kompiuterį. Joje įmontuotos kelios skirtingos energijos išvesties galimybės ir keletas įkrovimo galimybių. 

  48900 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Prenumeruok ir laimėk

  esame Oficialūs Hikvision ir Dahua platintojai